Šiaulių arenoje vėl startuoja projektas "Mokyklų karai"

Šiaulių arenoje vėl startuoja projektas "Mokyklų karai"

  

Pernai pasiteisinęs „Mokyklų karų“ projektas, kurio tikslas - aktyviai, garsiai bei išradingai palaikyti „Šiaulių“ krepšinio komandą, startuoja ir šiemet! 

Šiame sezone „Mokyklų karai“ išsiplės. Varžytuvės bus skirtos ne tik Šiaulių miesto, bet ir viso Šiaulių regiono (Kelmės, Radviliškio, Kuršėnų, Pakruojo, Joniškio, N. Akmenės) gimnazijų moksleiviams, tėvams bei mokytojams. Iš jų sudarytos sirgalių grupės galės dalyvauti „Šiaulių“ rungtynėse Šiaulių arenoje ir aistringai savo balsais, skanduotėmis, dainomis palaikyti savo miesto krepšininkus.

Dalyvaujanti projekte gimnazija turi paruošti apie 2 minučių trukmės meninį pasirodymą, kuris tiktų krepšinio rungtynėms ir pristatyti jį rungtynių pradžioje arba per ilgąją pertrauką. Gimnazija taip pat  palaiko Šiaulių miesto komandą  visų rungtynių metu (skanduotės, dainos ir šūkiai, publikos įtraukimas).

Kiekvienai dalyvaujančiai gimnazijai bus skirtos vienerios krepšinio rungtynės. Klubas suteiks reikiamą kiekį bilietų į numatytas varžybas. Atvykimu į varžybas dalyviai turės pasirūpinti patys.

Dalyvaujančios mokyklos bus vertinamos pagal nustatytus kriterijus: masiškumą (kuo daugiau dalyvių, tuo garsiau!), įvaizdį (atributiką, aprangą, garsinių priemonių naudojimą ir pan.), parodytą programą (šūkius, skanduotes, dainas, meninę programą, publikos įtraukimą). Mokyklos pasirodymą vertins ir komisija, ir žiūrovai.

Keturios geriausiai pasirodžiusios gimnazijos dalyvaus „Mokyklų karų“ finale ir kausis dėl pagrindinio prizo.

Pagrindinis šių metų projekto nugalėtojų prizas – 100 abonementų į 2018-2019 bei 2019-2020 m  sezono varžybas, išvyka į  KK „Šiauliai“ rungtynes su Kauno „Žalgiriu“, parodomoji treniruotė Šiaulių arenoje (skirta 3 prizinėms vietoms).  

„Mokyklų karų“ startas – jau spalio 27 d. Registruotis galima iki spalio 23 d. tel. 8 687 14050 arba el. paštu info@bcsiauliai.lt

< Atgal Spausdinti