„Šiauliai” kelią į FIBA Čempionų lygą pradės nuo pirmojo etapo

„Šiauliai” kelią į FIBA Čempionų lygą pradės nuo pirmojo etapo

  

Penktąją vietą pasibaigusiame „Betsafe-LKL” užėmę „Šiauliai” į savo miestą sugrąžino ir Europos krepšinį – rudenį šiauliečiai pirmą kartą klubo istorijoje dalyvaus FIBA Čempionų lygos turnyre. Kovas jame komanda pradės nuo pirmojo atrankos etapo, o norint patekti į reguliarųjį sezoną, jai teks įveikti 3 atrankos barjerus.

Pirmajame ir antrajame atrankos etapuose kovos 24 komandos, dar 6 komandos, tarp kurių yra ir šiauliečius šalies čempionato ketvirtfinalyje eliminavęs Panevėžio „Lietkabelis”, prisijungs trečiajame etape. 

Dar viena Lietuvos komanda, bronzą iškovojęs Klaipėdos „Neptūnas”, automatiškai pateko į grupių etapą.

„Džiaugiamės galėdami savo sirgaliams būsimame sezone padovanoti ir Europos turnyrą. Reguliariame sezone užėmėme penktą vietą, todėl nusprendėme pasinaudoti galimybe dalyvauti Čempionų lygoje. Tai – naujas žingsnis klubo istorijoje. Norime patekti į pagrindinį etapą, to sieksime. Todėl dabar lauksime burtų, tikėsimės, kad jie mums bus palankūs ir turnyro starte pavyks išvengti pačių pajėgiausių varžovų iš Ispanijos, Graikijos, Rusijos, Italijos ar Izraelio”, – sakė klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Savo varžovus atrankos etapuose „Šiauliai” sužinos 11-ą dieną.

< Atgal Spausdinti