Šiandien - principinė dvikova su "Nevėžiu"!

Šiandien 17 val. "Šiauliai" namuose stos į dvikovą su Kėdainių "Nevėžiu".

Ši dvikova itin intriguojanti, nes iki LKL reguliariojo čempionato pabaigos liko vos šeši turai ir kiekvienos pergalės kaina - didžiulė.

Pergalės žūtbūtinai reikia abiem ekipoms. "Šiauliai" (13 pergalių ir 17 pralaimėjimų, 6 vieta) siekia išsaugoti arba pagerinti vietą turnyrinėje lentelėje, o "Nevėžiui" (8 ir 22, 9 vt.) - viena iš paskutinių galimybių kovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Papildomos intrigos kelia ir pirmos trys tarpusavio dvikovos, po kurių Kėdainių ekipa pirmauja 2:1. "Nevėžis" pirmajame rate namuose per pratęsimą išplėšė pergalę 94:88. Antrojo rato rungtynes namuose 82:80 laimėjo šiauliečiai, bet trečioji sezono dvikova vėl baigėsi "Nevėžio" pergale - 82:78.

"Šiaulių" krepšininkai šiame mače sieks ne tik revanšo - šiandien komandos vyriausiajam treneriui Gediminui Petrauskui sukanka 31 metai. Tad komanda sieks įteikti jam geriausią gimtadienio dovaną.

Nepamirškite į rungtynes atsivesti draugą ar draugę, nes vyksta akcija "1+1". Per ją bilietą įsigijęs ar abonementą turintis aistruolis gali vieną draugą ar draugę atsivesti nemokamai!

< Atgal Spausdinti