Šį vakarą - žūtbūtinis mūšis su "Lietkabeliu"

BBL čempionate prasideda lemiamų kovų metas. Šį vakarą "Šiauliai" namuose 18.30 val. žais pirmas BBL pusfinalio rungtynes su Panevėžio "Lietkabeliu".

BBL čempionų titulą ginantys "Šiaulių" krepšininkai reguliariajame čempionate nedalyvavo ir kovas pradėjo aštuntfinalyje.

"Šiauliai" iki pusfinalio iš pradžių eliminavo Parnu (101:61 ir 85:80), o po to "Jekabpils" (73:64 ir 91:93) ekipą. Reguliariajame čempionate pirmąją vietą užėmę panevėžiečiai aštuntfinalyje patiesė Jūrmalos "Fenikss" (88:88 ir 92:78), o ketvirtfinalyje peržengė (84:61 ir 64:59) Kėdainių "Nevėžio" barjerą.

LKL čempionate "Šiauliai" ir "Lietkabelis" išmėgino jėgas triskart. Pirmojo rato dvikovą Šiauliuose laimėjo šeimininkai - 86:74, o antrajame rate panevėžiečiai namų arenoje pasiekė revanšą - 78:72. Trečia tarpusavio dvikova vasario 28-ąją vėl vyko Panevėžyje. Šiauliečiai laimėjo šį mačą 88:75, bet lemiamą persvarą susikrovė tik paskutiniajame ketvirtyje.

"Šiaulių" ir "Lietkabelio" poros laimėtojas gaus kelialapį į BBL finalą. Jame teks grumtis su Tartu "Rock" ir Valmieros "Valmiera/ORDO" dvikovos nugalėtoju. Pirmos šio pusfinalio rungtynės antradienį įvyko Tartu mieste. Ją 68:64 laimėjo šeimininkai.

"Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas pažymėjo, kad komandai itin svarbus sirgalių palaikymas: "Jokia paslaptis, kad pilnos tribūnos aistruolių visada padeda. Juolab dabar, kai prasidėjo lemiamos kovos".

Šio vakaro dvikovos pradžia - 18.30 val. Atsakomasis mačas - kovo 22-ąją Panevėžyje.

 

< Atgal Spausdinti