Sezono starte neprilygta Eurolygos komandai

Žanetos Bytautienės nuotr.

Kone 4000 žiūrovų susirinko į pirmąsias naujojo sezono rungtynes Šiaulių arenoje, tačiau miesto gimtadienį švenčiantiems savo žiūrovams „Šiauliai“ nesugebėjo padovanoti netikėtos ir malonios dovanos. „Betsafe-LKL“ starte geltonieji buvo priversti pripažinti čempiono Kauno „Žalgirio“ pranašumą 63:94 (29:21, 24:16, 23:13, 18:13).

Lygi kova rungtynėse vyko tik pusė pirmo kėlinio, bet vėliau žalgiriečiai spurtavo, be atsako pelnydami 10 taškų, ir įgijo dviženklį pranašumą 25:15. Antrojo ketvirčio pradžioje treneriui Antanui Sireikai teko prašyti minutės pertraukėlės, nes jo vadovaujamos komandos deficitas išaugo iki 16 taškų (24:41). Po jos „Šiaulių“ komandos žaidimas pagerėjo, tačiau sugrįžti į žaidimą nepavyko dėl prasto pataikymo.

Po pertraukos svečių pranašumas išaugo iki 20 taškų (43:63). Tuo tarpu dariusių klaidas ir iš toli tragiškai šaudžiusių geltonųjų puolimas buksavo. Per paskutines 10 minučių abi komandos žaidė labiau chaotišką krepšinį, laukdamos rungtynių pabaigos.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Benas Griciūnas 18, Rokas Gustys 14 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 9 (4 rez. perdavimai), Kevinas Hardy 6, Akeemas Wrightas ir Evaldas Šaulys (4 rez. perdavimai) po 5, Antanas Udras 4, Šarūnas Beniušis 2. Aurimas Urbonas (6 atk. kam.), Davis Geks ir Justas Furmanavičius nepasižymėjo, Mantvydas Žukauskas aikštelėje nepasirodė.

Kitas rungtynes „Šiauliai“ žais rugsėjo 25 d. namuose su Utenos „Juventus“. Mačo Šiaulių arenoje pradžia - 18.15 val.