Rygoje neatsilaikyta prieš pajėgiausią Baltijos šalyse komandą

Gintaro Šiupario nuotr.

„Šiaulių“ (2-8) krepšininkės Douglas Baltijos lygos čempionate patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Romualdo Petronio auklėtinės išvykoje 62:95 (17:25, 20:16, 15:27, 10:27) nusileido čempionių Rygos TTT (7-0) ekipai.

Viešnios du ketvirčius pagirtinai kovojo su labiau patyrusia ekipa. Nors šiaulietės mačą pradėjo labai vangiai, ir atsilikinėjo net 20:3, tačiau dar iki pirmojo kėlinuko pabaigos atsilikimą sugebėjo sumažinti daugiau nei per pusę (25:17). Kitą ketvirtį vyko lygi kova, o į pertrauką komandos išėjo ilsėtis šeimininkėms turint jau tik 4 taškų persvarą – 41:37.

Vis dėlto antroje mačo dalyje TTT įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo dominuoti aikštėje, bausdama viešnias už klaidas ir netaiklius metimus. Ketvirtajame kėlinyje, spurtavusios 20:0 (92:58), išsprendė dvikovos likimą.

Saulės miesto komanda šiose rungtynėse vertėsi tik 7 žaidėjomis, išvakarėse traumas patyrus amerikietei Alle Green ir Godai Ziutelytei.

„Šiauliai“: Kamilė Berenytė 13 (5 per. kam.), Anastasija Suščyk 12, Dominyka Paliulytė, Gintarė Paulauskaitė, Rusnė Augustinaitė ir Urtė Slavinskaitė po 8, Ieva Šerpitytė 5.