Rokas Giedraitis: "Kartais "perkaistu" ir puldamas"

Vasario pabaigoje į „Šiaulius“ grįžęs Rokas Giedraitis išsyk tapo komandos vedliu. Krepšininkas sužaidė ketverias „Tete-a-Tete Casino-LKL“ rungtynes ir visada aikštę paliko su dviženkliu taškų ir naudingumo balų kraičiu.

„Žaidėjai tikrai labai gerai bei šiltai priėmė, ir dabar labai gerai viskas. Manau, čia - ambicinga komanda, kuri tikrai nori pakovoti dėl geresnių vietų ir patekti tarp keturių stipriausių lygos ekipų“, - LKL TV kalbėjo R.Giedraitis.

23 metų krepšininką „Šiauliams“ paskolino Vilniaus „Lietuvos rytas“, kuriam puolėjas atstovavo nuo sezono pradžios. 200 centimetrų ūgio sportininkas, pernai „Šiauliuose“ rinkęs po 15 taškų ir buvęs rezultatyviausiu lygoje, šį sezoną pradėjo sėkmingai. Tačiau prie „Lietuvos ryto“ vairo stojus Tomui Pačėsui, Roko įtaka sostinės komandos žaidimui gerokai sumenko. Krepšininkas aikštėje praleisdavo mažiau minučių, o kartais jam nelikdavo vietos ir dvyliktuke.

„Treneris pasako, kaip yra iš tiesų, ir nėra dėl ko nervintis. Sportuodavau tikrai daug, eidavau padirbėti ir papildomai. Gal ir gynybos geresnės trūksta, bet stengiuosi visada. Vieną kartą išeina, kitą kartą - ne. Būna, kad ir puolime „perkaistu“, bet noriu laimėti, ir tiek“, – kalbėjo „Šiaulių“ puolėjas.

Rokas su „Lietuvos rytu“ tapo „KIDY tour-Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyro nugalėtoju. Dabar krepšininkas – kitoje barikadų pusėje ir prieš šalies vicečempionus žaidžia su dviguba energija, nes nori įrodyti savo vertę. O po sėkmingo sezono – grįžti į Tomo Pačėso treniruojamą komandą.

„Šiaulių“ lyderis svajoja ir apie Jono Kazlausko kvietimą į Lietuvos vyrų rinktinę. Nepaisant to, kad Tomas Pačėsas siūlo nevaikyti Roko po stovyklas, o koncentruotis į raumenyną ir gynybinius įgūdžius.

„Žinote, esu gal šiek tiek kitokio tipo žaidėjas, kuriam tų raumenų užtenka tiek, kiek jų yra. Nenoriu užsiauginti tų raumenų ir po to visai nepašokti. O pabūti tarp geriausių Lietuvos žaidėjų, nuvažiuoti ten ir pamatyti tą visą virtuvę yra geriausias įvertinimas. Tai man - pati geriausia dovana“, – LKL TV sakė R.Giedraitis.

http://www.lkl.lt/savaites-interviu-del-gynybos-kritikuojamas-r-giedraitis-perkaistu-ir-puldamas-bet-tiesiog-noriu-laimeti-video/
Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

 

Save

< Atgal Spausdinti