Rimanto Kaukėno paramos fondas kviečia likti neabejingais

Rimanto Kaukėno paramos fondas kviečia likti neabejingais

 Krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė ir labdaros – paramos fondas, globojantis sunkiomis ir retomis ligomis sergančius vaikus, kviečia tapti neabejingais!

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ  yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams,  kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba Fondas padeda patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams. Fondo tikslas paprastas –  palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą.

Paaukoti centai perkant bilietą internetu, gali virsti kilniais darbais. Vienu varnelės paspaudimu Jūs galite paaukoti 40 euro centų sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams, tokiu būdu tiesiogiai prisidėdami prie jų slaptų svajonių išpildymo, medicininės įrangos ir medikamentų aprūpinimo. 

Viskas, ką Jums reikia padaryti norint įsigyti bilietus į rungtynes ir prisidėti prie pagalbos vaikams: spauskite ant nuorodos apačioje -> pasirinkite norimus įsigyti bilietus -> puslapio apačioje pažymėkite varnelę "PP" -> įsigykite bilietą su 40 euro centų parama vaikams.

 

http://www.kaukenoparama.lt/naujienos/

Iki susitikimo geltonoje Šiaulių arenoje!

< Atgal Spausdinti