R.Sargūno taurės varžybų pusfinalyje pranašesnis buvo „Juventus“

Jei rungtynėse Utenoje prieš savaitę nugalėtojas paaiškėjo per paskutinę mačo minutę, tai šį kartą „Juventus“ dar iki pertraukos susikrovė 18 taškų pranašumą (49:31). Situacija nepagerėjo po didžiosios pertraukos. Nors „Šiauliams“ pavyko minimalia persvara laimėti trečiąjį ketvirtį, per paskutines 10 minučių vėl dominavo uteniškiai, mačo pabaigoje pirmavę ir 31 taško pranašumu.

Šiauliečius varžovai pranoko kone visais parametrais – geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, taikliau metė į krepšį tiek iš vidutinio nuotolio, tiek iš toli, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų. Vienintelė paguoda Saulės miesto krepšininkams buvo mažesnis, nei ankstesnėse pasiruošimo rungtynėse klaidų skaičius, kurių padaryta 14.

Šiauliečiams trūko vidurio puolėjo Ryano Andersono indėlio, kuris rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ patyrė smulkią traumą, dėl jos treneriai smarkiai apribojo žaidėjo minučių skaičių.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Elvaras Fridrikssonas 12, Martynas Varnas 11, Andy Van Vlietas ir Denisas Krestininas (11 atk. kamuolių) po 9, Paulius Danusevičius ir Jonas Paukštė po 5, Aurimas Urbonas, Ernestas Jonkus ir Sethas LeDay po 3, Justas Furmanavičius 1. Šarūnas Valunta ir Ryanas Andersonas nepasižymėjo. Eimantas Stankevičius nebuvo registruotas dėl traumos.

Tai buvos šeštosios pergalės dar neiškovojusių „Šiaulių“ rungtynės pasiruošimo sezonui cikle: 77:99 pralaimėta Kamensko „Prometey“ (Ukraina), 87:94 – Uogrės „Ogre“ (Latvija) ekipai, 78:85 – Kėdainių „Nevėžiui“, 93:99 – „Juventus“ ir 66:84 – Klaipėdos „Neptūnui“.

Rugsėjo 15 d., antradienį, 17 val. „Šiauliai“ Panevėžyje dėl trečiosios vietos R.Sargūno taurės varžybose, susitiks su pralaimėjusia komanda antrajame pusfinalyje tarp „Ogre“ ir „Lietkabelio“.

Naująjį „Betsafe-LKL“ sezoną „Šiauliai“ pradės rugsėjo 20 d., kai Kaune susitiks su vietos „Žalgiriu“.