Po trečiųjų draugiškose rungtynių – vis dar be pergalės

Elvaras Fridrikssonas sužaidė dar vienas puikias ikisezonines rungtynes, tačiau atsidaryti pergalių sąskaitą pasiruošimo naujajam sezonui cikle „Šiaulių“ vyrų komandai nepavyko. Namuose žaidę geltonieji 78:85 (20:24, 21:25, 15:19, 22:17) pralaimėjo Kėdainių „Nevėžiui“.

Lygiame pirmajame kėlinuke pirmaujanti komanda keitėsi keletą sykių. Bet 11 taškų per kiek daugiau nei 7 minutes surinkusio Panagiočio Kalaitzakio vedami svečiai jo pabaigoje pradėjo nedidelį spurtą, po kurio antrame ketvirtyje pirmavo 28:20.

Susigrąžinti iniciatyvos „Šiauliams“ neleido kova dėl atšokusių kamuolių, kurią šeimininkai pirmoje mačo pusėje pralaimėjo ryškia persvara 11:21. Pasinaudodami antrais šansais kėdainiškiai net tik išlaikė varžovus saugiu atstumu, bet prieš pat pertrauką buvo įgiję ir dviženklį pranašumą – 49:39.

Jei po pertraukos šiauliečiams pavyko išlygintą kovą po lenta, jiems koją ėmė kišti klaidos, kurių šeimininkai per visas rungtynes padarė net 20 ir buvo baudžiami taškais į savo krepšį. Tokių varžovai įmetė 11 iš 19 surinktų trečiajame kėlinuke ir jo viduryje pirmavo 12 taškų persvara (58:46), išsilaikiusia iki paskutinio ketvirčio.

„Šiauliai“ su E.Fridrikssonu priešakyje kilo į lemiamą šturmą. Islandas ketvirtame kėlinuke surinko 9 taškus, o šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, tačiau dar vieną lyderį savo gretose rado ir kėdainiškiai – Vaidą Kariniauską. Daugiausiai jo pastangomis „Nevėžiui“ pavyko atlaikyti šiauliečių atakų bangą ir į namus išsivežti pergalę.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Elvaras Fridrikssonas 23, Justas Furmanavičius 16, Denisas Krestininas 12, Ryanas Andersonas 10 (8 atk. kamuoliai), Martynas Varnas 6, Aurimas Urbonas, Ernestas Jonkus ir Andy Van Vlietas – po 3, Sethas LeDay 2. Paulius Danusevičius ir Rokas Ulvydas nepasižymėjo, Šarūnas Valunta nežaidė. Eimantas Stankevičius ir Jonas Paukštė nebuvo registruoti dėl turimų traumų.