Pirmosios pergalės proga dovana sirgaliams – 2 bilietai už 1 kainą

Pirmosios pergalės proga dovana sirgaliams – 2 bilietai už 1 kainą

Aino Kazlausko nuotr.

   

Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu metu, ir tikisi jų palaikymo kovoje dėl antrosios pergalės artimiausiose namų rungtynėse su Utenos „Juventus“, įteikdami dovaną savo sirgaliams.

Nuo šiandien perkant 2 ir daugiau bilietų į svarbią gruodžio 5 d. dvikovą su Utenos „Juventus“, už 1 bilieto kainą bus galima įsigyti 2 bilietus, o moksleiviai, studentai, senjorai ir neįgalieji rungtynes galės stebėti nemokamai.

Įsigijusiems bilietus anksčiau klubas taip pat turi pasiūlymą – atsivesti draugą, giminaitį ar kolegą, kuris arenos kasoje galės atsiimti papildomą bilietą nemokamai.

„Lygoje esame ketvirti pagal rungtynių lankomumą. Todėl džiaugiamės turėdami tokius ištikimus ir krepšinį mylinčius sirgalius, kurių neišgąsdino tragiškas sezono startas. Pagaliau nutraukėme bendrą pralaimėjimų seriją, tačiau privalome užbaigti dar vieną – pralaimėjimų savo žiūrovų akivaizdoje seriją. Norime tai padaryti jau artimiausiose rungtynėse, todėl labai laukiame sirgalių palaikymo, o pirmosios pergalės proga paruošėme jiems nedidelę dovaną – galimybę už tą pačią kainą atsivesti draugą“, – dėkodamas komandos gerbėjams sakė klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Bilietus į „Šiaulių“ namų rungtynes įsigyti galima visose „Ticketmarket“ kasose bei internetu.

Dvikovos su „Juventus“ gruodžio 5 d. Šiaulių arenoje pradžia – 19 val.

< Atgal Spausdinti