Pirmosios „Šiaulių“ pergalės dar teks palaukti

FOTO : Žaneta Bytautienė

Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjusi „Šiaulių“ ekipa taip ir nesugebėjo pasivyti Prienų „Skycop“ įgulos.

Virginijaus Šeškaus diriguojama komanda rezultatu 90:100 (18:26, 22:29, 29:22, 21:23) iškovojo antrąją sezono pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Nuo pat rungtynių pradžios aistringai savo sirgalių palaikomi šeimininkai susidūrė su kovingai nusiteikusių Prienų „Skycop“ krepšininkų pasipriešinimu. Dar pirmoje kėlinio pusėje varžovų pranašumas išaugo iki 6 taškų (4:10) ir treneris Antanas Sireika buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštėje nepasikeitė, o kėlinį šiauliečiai baigė turėdami 8 taškų deficitą (18:26).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo 7 taškų spurtu (18:33). Po sėkmingų Evaldo Šaulio ir Šarūno Beniušio atakų atrodė, kad namų komanda pagaliau grįžta į rungtynes, tačiau tada prabilo Prienų komandos toliašaudė artilerija ir vienu metu svečių persvara siekė net 23 taškus (26:49). Į pokalbį rūbinėje „Šiaulių“ komanda išėjo turėdama 15 taškų deficitą (40:55).

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos pradėjo keistis rezultatyviomis atakomis, tačiau Prienų ekipa iniciatyvos nepaleido. Kėlinio antroje pusėje prabudę „geltonai-juodi“ vedami šiame kėlinyje 9 taškus pelniusio Igno Vaitkaus deficitą sumažino iki 8 taškų (69:77).

Jau ketvirto kėlinio pradžioje Fortūna nusisuko nuo šeimininkų ir sužaidus vos 2 minutes aikštę šlubuodamas paliko komandos lyderis Ignas Vaitkus. Lyderio netekusi ekipa rungtynių dar nebaigė ir pradėjo intensyviai vytis savo varžovus. Likus žaisti 4 minutėms komandos snaiperis Karolis Lukošiūnas pelnė tris taškus su pražanga ir pakėlė visus žiūrovus ant kojų (87:91)! Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai įklimpo Virginijaus Šeškaus auklėtinių gynyboje ir rungtynes rezultatu 90:100 laimėjo „Skycop“ komanda.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė:  I.Vaitkus – 21, A.Urbutis – 15 (10 atk. kam.), K.Lukošiūnas – 13 (3 per. kam.), C.Terrel – 11, K.Žemaitis (5 rez. perd.) ir A.Udras po 8, B.Griciūnas, E.Šaulys ir Š.Beniušis po 4, R.Delph – 2, R.Stankevičius nepasižymėjo.

G. Leonavičius, O. Varanauskas po 16 (10 rez. perd.), M. Gecevičius – 15, D. Lavrinovič – 14 (5 atk. kam.), M. Bruesewitz – 12, A. Labuckas ir M. Lukauskis po 8, D. Šeškus – 5, K. Lavrinovič – 4, M. Morgan – 2