Pirmoji pergalė iškovota Klaipėdoje

Roko Gusčio ir Akeemo Wrighto vedami „Šiauliai“ atsidarė pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate. Panaikinę antrajame kėlinuke turėtą 16 taškų deficitą, šiauliečiai įveikė Klaipėdos „Neptūną“ 94:90 (23:27, 20:28, 28:18, 23:17).

Solidžiai startavęs „Neptūnas“ tolimų metimų dėka greitai įgijo dviženklį pranašumą 12:2. Svečių žaidimo nepagerino ir minutės petraukėlė. Kėlinio pabaigoje geltonieji sužaidė sėkmingą atkarpą, kurią pratęsė antrajame ketvirtyje, bei sumažino atsilikimą iki 2 tašų (25:27). Bet dar vieną tritaškių seriją pataikę klaipėdiečiai spurtavo 16:2 bei nutolo 43:27.

Vis dėlto po pertraukos intriga sugrįžo. Šiauliečiai laimėjo atkarpą 19:6 bei pasiviję 59:61 pradėjo žaisti su varžovais taškas į tašką. Iniciatyvą perėmę „Šiauliai“ ketvirtajame kėlinyje surengė dar vieną spurtą (14:4), pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį ir pirmavo 87:79.

Klaipėdiečiai sugebėjo pasivyti, sumažindami deficitą iki minimumo 88:89, tačiau pergalės „Šiauliai“ iš rankų nepaleido. Kevino Hardy ir Akeemo Wrighto baudų metimai leido triumfuoti Saulės miesto ekipai.

Praėjusį sezoną keturis kartus „Šiaulius“ nugalėjęs „Neptūnas“ prieš šią komandą pralaimėjo pirmą kartą nuo 2018 metų balandžio.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Akeemas Wrightas 18 (7 atk. kam., 21 EFF), Rokas Gustys 15 (11 atk. kam., 29 EFF),  Evaldas Šaulys 14, Kevinas Hardy (7 atk. kam.) ir Benas Griciūnas po 12, Justas Furmanavičius 11, Aurimas Urbonas ir Davis Geks po 5, Antanas Udras 2. Šarūnas Beniušis ir Kristupas Žemaitis nežaidė.