Pergalė kaunietėms atiduota tik paskutiniame ketvirtyje

Moterų lygos A diviziono rungtynėse pergalę šventė Kauno „Aistės-LSMU“ (2-1) krepšininkės. Roko Kondratavičiaus auklėtinės svečiuose dėka sėkmingo ketvirtojo kėlinio 84:70 (21:15, 16:20, 26:22, 21:13) pranoko „Šiaulių“ (0-3) krepšininkes, kurios ir toliau lieka be pergalių.

Tris kėlinius vyko itin atkakli kova, tačiau galų gale lemiamą spurtą surengė kaunietės. Rasa Knyzaitė realizavo baudų metimus, Kristina Masionytė surinko 6 taškus paeiliui, o viešnios laimėjo atkarpą 8:0 bei nulėmė mačo baigtį.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Dominyka Paliulytė 23, Anastasija Suščyk 15, Gintarė Paulauskaitė (7 atk. kam.) ir Goda Ziutelytė (8 atk. kam.) po 9, Allie Green 8, Kamilė Berenytė 6. Ieva Šerpytytė ir Valerija Jakovleva nepasižymėjo.

iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MjHh9W_hW7Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>