Pasiruošimo sezonui cikle pralaimėta „Neptūnui“

Pasiruošimo sezonui cikle pralaimėta  „Neptūnui“

Tęsiantys pasiruošimą naujajam „Betsafe-LKL“ sezonui „Šiauliai“ sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes. Klaipėdoje šiauliečiai pasitikrino jėgas su vietos „Neptūnu“. Pergalė 84:66 (24:21, 13:15, 22:13, 25:17) atiteko šeimininkams.

Dvikova uostamiestyje priminė rungtynes Utenoje. Trečiajame kėlinuke klaipėdiečiai spurtavo ir pirmavo dviženkle persvara, tačiau „Šiaulių“ krepšininkai atsakė sėkminga savo atkarpa, po kurios, paskutiniame ketvirtyje sužaidus 3 minutes, rezultatas dar buvo lygus 61:61.

Tačiau per likusį laiką aikštelėje dominavo „Neptūnas“, be atsako pelnęs 14 taškų ir išsprendęs visus rungtynių klausimus.

Šiose rungtynėse prie komandos vairo stovėjo treneris Robertas Giedraitis, pavadavęs dėl asmeninių priežasčių į Klaipėdą nevykusį Antaną Sireiką.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Aurimas Urbonas 13, Denisas Krestininas 12, Ryanas Andersonas 11, Andy Van Vlietas, Elvaras Fridrikssonas ir Justas Furmanavičius po 6, Ernestas Jonkus 5, Sethas LeDay 4, Martynas Varnas 3. Paulius Danusevičius, Šarūnas Valunta ir Jonas Paukštė nepasižymėjo. Eimantas Stankevičius nebuvo registruotas dėl traumos.

Pasiruošimo sezonui cikle „Šiauliai“ sužaidė jau penkerias rungtynes, bet pergalės dar neiškovojo. Pirmose rungtynėse Palangoje 77:99 nusileista Kamensko „Prometey“ (Ukraina), vėliau svečiuose 87:94 pralaimėta Uogrės „Ogre“ (Latvija) ekipai, Šiauliuose 78:85 patirtas pralaimėjimas prieš Kėdainių „Nevėžį“, o Utenoje prieš „Juventus“ pergalė išsprūdo paskutinę minutę 93:99.

Rugsėjo 14-15 dienomis šiauliečiai Panevėžyje dalyvaus R.Sargūno taurės varžybose, kurių pirmą dieną pusfinalyje dar sykį susitiks su „Juventus“. Antrą dieną geltonųjų lauks „Ogre“ arba šeimininko „Lietkabelio“ iššūkis.

Naująjį sezoną „Šiauliai“ pradės rugsėjo 20 d., kai Kaune susitiks su vietos „Žalgiriu“.