Nusivylęs pralaimėjimu A.Sireika: „Turime parodyti, kad dirbame iki paskutinio lašo“

Po tris kėlinius lygios kovos „Šiauliai“ suklupo ketvirtajame kėlinyje. Namų arenoje šiauliečiai buvo priversti pripažinti Prienų „CBet“ pranašumą rezultatu 74:87 (14:23, 23:16, 22:23, 15:25). „Šiauliai“ „Betsafe–LKL“ čempionato turnyro lentelėje su 6 pergalėmis užima 9 vietą.

Po pralaimėjimo „Šiaulių“ vyr. treneris Antanas Sireika neslėpė, kad neliko patenkintas komandos nusiteikimu rungtynėms bei akcentavo, jog aikštelėje pritrūko protingų ir drąsių sprendimų.

Apie rungtynes: „Pasakiau vyrams, kad mes galime ir pralaimėti rungtynes. Mes esame žmonės, mes galime ir pralaimėti. Bet ne šitokia energija, ne bėgiojimu ristele. Lyg nukritę iš dangaus. Mes turime parodyti, kad mes galime spausti, dirbame iki galo, iki paskutinio lašo. Čia visą laiką būdavo kaip „Šiaulių“ bruožas – kaunamės, kartais, rodos, ir daug pralošinėjame, bet pabaigoje galime pasivyti. Šito labai pasigedau ir esu labai nepatenkintas. Šito negali būti, turime kautis.

Turėjome visus žaidėjus, 12 žmonių. Mano galbūt klaida, kad aš pasitikėjau žmonėmis, kurie buvo traumuoti ir nesportavę atėjo tiesiai į rungtynes. Daviau žaisti. Aš pasitikiu žmonėmis, jie labiau patyrę. Tas rezultatas nuo pat pradžių nesakė nieko blogo. Mes žaidėme du kėlinius, trečiajame kėlinyje pirmavome. Paskui pakrypo tiesiog į kitą pusę ir nebuvo žmonių, kurie galėtų sustabdyti. Tikėjausi, kad tie patyrę tą padarys. Leisti, kurie nežaidę, lyg ir nelogiška. Bet galvoju, kad aš vis tiek ten blogai sudėliojau. Reikėjo kitaip kažkaip patiems agresyvesne sudėtimi sužaisti, kaip žaidė varžovai. Buvo ir be Lauryno, daugiau keitėsi, zoną statė. Taip, kad esu nepatenkintas rungtynėmis.“

Apie duobę ketvirtajame rungtynių kėlinyje: „Buvome susitarę neatakuoti. Jie daugiausia žaidžia tokį krepšinį – veržiasi tiek Donatas, tiek Velička. Veržiasi, bet eikim per apačią, neskubėkime keistis. Gavosi, kad ketvirtame kėlinyje, trečiojo kėlinio antroje pusėje, metantys žmonės išėjo: Varnas, Uleckas ir tas pats Velička pataikė. Kada gera nuotaika, tada gerai ir krinta. Mes turėjome šiek tiek kitaip sužaisti prieš juos, galbūt keistis. Bet kita logika tokia, kad galbūt visai neblogai žaidė Benas Griciūnas. Jų nėra žmonių pačių didžiausių – Lauryno, mes galėtumėme žaisti ir po krepšiu. Nereikia skubėti atmėtyti. Tuo labiau, kad mes dabar neblizgame tais tritaškiais. Bet pritrūko proto.“

Apie Eimanto Stankevičiaus žaidimą: „Viskas būtų normaliai. Labai norėčiau, kad jis praleistų mažiau treniruočių ir mažiau traumų turėtų. Toks labai trapus žmogus. Šiaip tai jis iš tų taikliarankių. Aš džiaugiuosi juo. Turėjau atsargai dar vieną Stankevičių, kuris irgi gali pataikyti. Bet, sakau, daug tikėjausi iš tų labiau patyrusių žmonių.“