Neužsikūrusi šiauliečių mašina užstrigo Alytuje

Neužsikūrusi šiauliečių mašina užstrigo Alytuje

  

Išvyką į Alytų „Šiaulių“ komanda norės pamiršti kuo greičiau. Katastrofiškai pradėjusi rungtynes geltonųjų kokmanda jau po dviejų kėlinių turėjo 22 taškų deficitą, kurio sumažinti antroje mačo pusėje nepavyko. 

Pirmą kartą nuo spalio 12-osios Dzūkijos sostinėje žaidę Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai sužaidė puikias rungtynes ir laimėjo 87:61 (27:18, 27:14, 10:15, 23:14). Tai buvo pirmoji alytiškių pergalė lygoje po penkių nesėkmių serijos.

Verta paminėti, jog dėl Alytuje siautusio gaisro Dzūkijos ekipa savo arenoje negalėjo žaisti net dviejų suplanuotų rungtynių – vietinėse pirmenybėse teko nukelti dvikovą su Utenos „Juventus“, o Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo akistata su Tauragės krepšinio klubu buvo perkelta į Druskininkus.

Panašu, kad savo arenos lankų alytiškiai nepamiršo ir jau nuo pat pirmųjų dvikovos minučių pradėjo siųsti į svečių krepšį vieną metimą po kito.

Tuo tarpu šiauliečiai neleistinai ir grubiai klydo, taip suteikdami šeimininkams galimybes bėgti į greitas atakas. Dzūkai tą sėkmingai darė ir jau po pirmojo kėlinio, vedami iš kariškių žaidynių sugrįžusio Martyno Sušinško, pirmavo 27:18.

Persvarą šeimininkai galutinai įtvirtino antrajame kėlinyje – ir toliau mielai naudojęsi šiauliečių klaidomis jie dominavo puolime ir, laimėję antrą ketvirtį 27:14, į pertrauką išėjo turėdami daugiau nei solidų pranašumą (54:32).

Po pertraukos Antano Sireikos auklėtiniai kelis kartus buvo sumažinę atsilikimą, tačiau dvikovos pabaigoje alytiškiai dar kartą nutolo ir iškovojo didžiausią savo sezono pergalę.

Tai buvo rezultatyviausios Alytaus komandos rungtynės šiame sezone – iki tol jų rezultatyvumo rekordas buvo 75 taškai. Prie to ryškiai prisidėjo geras šeimininkų tritaškių pataikymas, mat tikslą pasiekė net 12 metimų iš 24 (50 proc.).

Geram rezultatui nesutrukdė ir nemažas alytiškių klaidų skaičius (18), tačiau šiauliečiai klydo dar daugiau (21).

„Šiauliams“ taškus pelnė: Antanas Udras 10, Kevinas Hardy 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Rokas Gustys 8 (7 atk. kam.), Keronas DeShieldsas 7, Davis Geks 6, Aurimas Urbonas ir Justas Furmanavičius po 5, Benas Griciūnas 4, Evaldas Šaulys 3, Kristupas Žemaitis ir Akeemas Wrightas po 2.

< Atgal Spausdinti