Nesėkmė Baltijos čempionate Vilniuje

Augusto Didžgalvio nuotr.

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (4-1) komanda „Douglas“ Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate iškovojo 4 pergalę, o šalies pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės savo aikštėje, Mykolo Romerio universiteto salėje, 73:58 (18:14, 13:7, 20:11, 22:26) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ (0-4) krepšininkes.

Tai buvo ketvirtoji „Kibirkšties-MRU“ pergalė iš keturių galimų Lietuvos čempionate ir ketvirta per penkerias rungtynes Baltijos lygoje.

„Kibirkšties-MRU“ komanda geriau pradėjo rungtynes, tačiau netrukus atsipalaidavo ir leido viešnioms išlyginti rezultatą. Nors po pirmų 10 minučių vilnietės pirmavo 4 taškais (18:14), tačiau žaidimas netenkino sostinės klubo trenerių.

Antrame ketvirtyje „Kibirkštis-MRU“ didino pranašumą, tačiau ne taip greitai, kaip norėtų Vilniaus komandos sirgaliai. Labiausiai koją kišo prastas baudų pataikymas ir gerų progų neišnaudojimas (31:21).

Pirmoje rungtynių pusėje traumą patyrė „Kibirkšties-MRU“ komandos kapitonė Kristė Druskytė, kuri susižaidė čiurną. Kapitonė per 5 minutes buvo spėjusi pelnyti 2 taškus ir atkovoti 3 kamuolius.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda toliau didino spaudimą ir tai suteikė pranašumą. Šiaulių klubo klaidas taškais pavertusios vilnietės įgijo didžiausią 19 taškų pranašumą (51:32).

Tačiau ketvirtame kėlinyje atsipalaidavusios šeimininkėms vėl leido svečių komandai sumažinti atsilikimą ir tik sėkminga paskutinė kelių minučių atkarpa leido pasiekti užtikrintą pergalę – 73:58.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Allie Green (7 atk. kam.) ir Dominyka Paliulytė (7 atk. kam.) po 14, Goda Ziutelytė 9, Rusnė Augustinaitė 8, Kamilė Bereneytė (7 atk. kam.) ir Anastasija Suščyk po 5, Ieva Šerpytytė 2, Gintarė Paulauskaitė 1. Valerija Jakovleva nepasižymėjo.