Neatsilaikyta prieš „Juventus“ tritaškių lietų

„Šiauliams“ nepavyko pakartoti antrojo rato sėkmės akistatoje su Utenos „Juventus“. Paskutinėje šio sezono komandų dvikovoje Saules mieste pranašesni buvo svečiai - 91:77 (24:25, 24:18, 23:17, 20:17).

Po šios nesėkmės šiauliečių galimybės prasibrauti į „Betsafe-LKL“ čempionato atkrintamąsias tapo dar menkesnės. Iki aštuntoje vietoje įsikūrusios Alytaus „Dzūkijos“ skiria tos pačios 4 pergalės, iki reguliaraus sezono pabaigos likus žaisti 8 rungtynes.

Lygi kova vyko pusantro kėlinio. Artėjant pertraukai, „Juventus“, per pirmas 13 žaidimo minučių pataikęs net 8 tritaškius iš 12 bandymų (66 proc.), įgijo šešių taškų persvarą – 37:31.

Kiek geriau trečiąjį ketvirtį pradėję uteniškiai greit įgijo ir devynių taškų pranašumą – 52:43. Apsukų nemažinę svečiai vėliau surengė spurtą 12:3 ir pabėgo nuo „Šiaulių“ – 68:51.

Vis dėlto, „Šiauliai“ pelnė devynis taškus be atsako ir greit sumažino savo atsilikimą iki vienženklio (60:68). Nors šeimininkai dar bandė kabintis lemiamo ketvirčio metu, tačiau didelis klaidų skaičius leido „Juventus“ ekipai pabėgti nepavejamai – 86:71.

Šiauliečių gretose mačo pabaigoje debiutavo įžaidėjas Šarūnas Valunta. Jaunasis krepšininkas buvo labai arti pirmųjų taškų vilkint geltonus marškinėlius stipriausioje šalies lygoje, bet apmaudžiai prametė iš po krepšio.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: Evaldas Šaulys 16 (7 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 13, Benas Griciūnas 11, Kristupas Žemaitis 10, Ignas Vaitkus 9, Antanas Udras 8 (9 atk. kam.), Arminas Urbutis - 6, Sethas Allenas - 4. Rokas Stankevičius, Cedrickas Bowenas ir Š.Valunta nepasižymėjo, Giedrius Stankevičius aikštėje nepasirodė.