Moterų komanda Taline atidarė pergalių sąskaitą

Gintaro Šiupario nuotr.

„Šiaulių“ (1-5) komanda pagaliau į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Šiaulietės Douglas Baltijos čempionate išvykoje 83:77 (19:15, 13:28, 23:18, 28:16) įveikė Talino „Ulikool“ (2-6) ekipą.

Po trijų kėlinių „Šiauliai“ atsiliko 55:61, tačiau lemiamą ketvirtį laimėjo 12 taškų pranašumu ir triumfavo susitikime.

„Šiaulių“ komandoje debiutavo Urtė Slavinskaitė. Ji per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/3 trit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir septynis kartus suklydo.

„Šiaulių“ ekipą į priekį vedė 20 taškų pelniusi (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baudos) ir 4 kamuolius sugriebusi Dominyka Paliulytė.

19 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 6/6 baudos) pridėjo Gintarė Paulauskaitė, taip pat atkovojusi 7 kamuolius.

„Šiauliai“: Dominyka Paliulytė 20, Gintarė Paulauskaitė 19 (7 atk. kam.), Anastasija Suščyk 15 (8 atk. kam.), Kamilė Berenytė 13 (8 atk. kam., 24 n.b.), Goda Ziutelytė 5, Urtė Slavickaitė ir Allie Green po 4, Valerija Jakovleva 3. Ieva Šerpytytė nepasižymėjo.