M.Žukauskas: "Ačiū visiems už paramą!"

Krepšinio klubo "Šiauliai" vadovas Mindaugas Žukauskas komandos vardu dėkoja visiems sirgaliams, krepšinio bendruomenei už palaikymą sunkiu laikmečiu.

"Komandos vardu noriu padėkoti visiems krepšinio mylėtojams, kurie nebuvo abejingi kvietimui atvykti palaikyti mūsų krepšinio klubo per rungtynes su “Lietuvos rytu”.

Savo buvimu Jūs visiems parodėte, kad krepšinis Šiaulių miestui reikalingas. Didžiulę padėką noriu išreikšti Antanui Sireikai, Donatui Slaninai, Mindaugui Kuzminskui, kurie būdami toli nuo Šiaulių neliko abejingi krepšinio klubo problemoms ir gražiu žodžiu prisidėjo prie mūsų išlikimo misijos. Jūsų šiltas žodis mums suteikė jėgų.

Krepšinio gerbėjų labai noriu paprašyti, kad tai nebūtų vienkartinis palaikymas. Kitos rungtynės Šiaulių arenoje vyks š. m. gruodžio 20 d. - žaisime su Panevėžio “Lietkabeliu”.

Taigi kviečiu dar ir dar kartą ateiti ir atsivesti savo draugus į mūsų varžybas. Tikiu, kad jaunos komandos žaidimas kiekvieną dieną gerės ir mes suteiksime Jums daug įsimintinų krepšinio akimirkų".

Krepšinio klubo “Šiauliai“ prezidentas
Mindaugas Žukauskas

< Atgal Spausdinti