„Lietkabelio“ puolimo mašinos sustabdyti nepavyko

Galimybės patekti į atkrintamąsias varžybas mažėja. „Šiauliams“ nepavyko sustabdyti įsibėgėjusio Panevėžio „Lietkabelio“. Savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę geltonieji atkakliau priešinosi tik pusę rungtynių, po pertraukos įsibėgėję svečiai nepaliko šiauliečiams jokių šansų – 101:81 (28:23, 28:30, 31:16, 12:14).

Po šio pralaimėjimo „Šiaulių“ liko tik teoriniai šansai patekti į kitą čempionato etapą. „Šiauliams“ liko penkerios rungtynės reguliariajame sezone, o nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (10/20) jie atsilieka keturiomis pergalėmis.

Puikų puolimą nuo pirmųjų minučių demonstravęs „Lietkabelis“ jau po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:23. Antrajame kėlinyje panevėžiečiai surengė spurtą 13:4 ir po jo įgijo 16 taškų persvarą – 45:29.

Vis dėlto geriau ketvirtį užbaigę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki vienženklio (51:58).

Trečiąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo Beno Griciūno dėjimu, tačiau vėliau aikštėje šeimininkavo  „Lietkabelis“, ketvirtį laimėjęs beveik dvigubai (31:16) ir prieš paskutines 10 minučių išsprendęs beveik visus klausimus – 89:67.

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo jau tik formalumas, kurio metu „Šiauliams“ savo deficito  ženkliai sumažinti nepavyko.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Karolis Lukošiūnas 12, Evaldas Šaulys, Ignas Vaitkus ir Sethas Allenas (8 rez. perd.) po 11, Kristupas Žemaitis (6 rez. perd.) ir Benas Griciūnas (7 atk. kam.) po 9, Cedrickas Bowenas 7, Arminas Urbutis 6, Antanas Udras 5. Rokas Stankevičius, Šarūnas Valunta ir Giedrius Stankevičius nepasižymėjo.