Lieporių gimnaziją aplankė "Šiaulių" krepšininkai

(0)

"Šiaulių" krepšininkai pirmadienį prieš pietus apsilankė Lieporių gimnazijoje. Jos auklėtiniai metė svečiams iššūkį krepšinio aikštėje.  

"Šiaulių" krepšininkai ne vienerius metus bendradarbiauja su Lieporių gimnazija, kurioje mokosi jauniausias komandos narys Tadas Pažėra. Tiesa, septyniolikametis krepšinio šventėje dalyvauti negalėjo.

Rekonstruotoje gimnazijos salėje "Šiaulių" kolektyvas buvo pasitiktas plojimais. Krepšininkus pasveikino gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, čia dirbantis krepšinio treneris Dainius Bertulis, merginų ansamblis sudainavo dainą, o šokėjų grupė pradžiugino šokiu. Savo ruožtu "Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas padėkojo gimnazijai už kvietimą, o pats pakvietė dažniau lankytis "Šiaulių" rungtynėse.

Jaunieji krepšininkai metė ir iššūkį "Šiaulių" komandai krepšinio aikštėje. Nuotaikingame dviejų kėlinių mače pergalę 56:42 šventė svečiai, kuriems atstovavo Gintaras Leonavičius, Arūnas Sajavičius, Eividas Mološčiakas, Karolis Guščikas ir Domagojus Bubalo. Kiti krepšininkai komandos draugus palaikė plojimais.

Tarp kėlinių konkursas buvo surengtas ir "Šiaulių" štabui. Baudų metimo rungtyje 8:7 pergalę prieš savo padėjėją Vaidą Pauliukėną šventė Gediminas Petrauskas.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas" 

 

Save

< Atgal Spausdinti