LKL. "Šiauliai" - Panevėžio "Lietkabelis" 78:98

(0)

"Šiaulių" krepšininkai namuose bandė priešintis Panevėžio ekipai, bet jėgos buvo nelygios - pralaimėta 78:98 (17:29, 14:23, 23:24, 24:22).

ISTORIJA. Pirmajame čempionato rate šiauliečiai pralaimėjo "Lietkabeliui" beviltiškai - 66:101 (Asenso Ampimas 16, Devinas Pattersonas 12, Tomas Lekūnas 11 / Mindaugas Lukauskis ir Kšištofas Lavrinovičius po 15).

BE INTRIGOS. Antrajame sezono mūšyje didelės interigos nebuvo - svečiai išsyk išsiveržė į priekį ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Po pirmojo ketvirčio panevėžiečių įgyta persvara siekė 12 taškų (29:17). Šiek tiek viltiews buvo įsižiebę po didžiosios pertraukos, kai šeimininkai 10 taškų sumažino atsilikimą - 50:61. Tačiau "Lietkabelio" paprašyta minutės pertraukėlė perrikiavo svečių žaidimą. Panevėžiečiai šovė į priekį 10:0, ir intriga išnyko.

LYDERIAI. Šiauliečiai šiame mače sėkmingai išnaudojo savo priekinę liniją - ypač dažnai kamuolys buvo perduodamas į baudos aikštelę. Galingai sudėtas ukrainietis "centras" Vladyslavas Koreniukas buvo tikra mįslę svečių aukštaūgiams - "Šiaulių" naujokas per 32 min. pelnė 24 taškus (8/15 dvit., 8/8 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir surinko 22 naudingumo balus. Ukrainiečiui puikiai talkino Martynas Echodas - šis aukštaūgis per 25 min. pelnė 11 taškų (5/6 dvit.), sugriebė 8 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

MINTYS. "Mes tragiškai neapsigynėme. Kalbu ir apie save, nes mano oponentai buvo rezultatyvūs. Gynyba - pagrindinė mūsų problema", - po mačo kalbėjo Vladyslavas Koreniukas.

SKAIČIAI. "Šiauliai" - Panevėžio "Lietkabelis" 78:98 (17:29, 14:23, 23:24, 24:22). Teisėjai G.Vilius, I.Davainis ir A.Borusas.
"Šiauliams" taškų pelnė: V.Koreniukas 24 (8/15 dvit., 4 atk. kam., 3 kld.), D.Gvezdauskas 14 (4/8 trit.), M.Echodas 11 (8 atk. kam.), T.Lekūnas 7, D.Sabeckis ir A.Ampimas po 5, D.Pattersonas, R.Pipiras ir M.Jucikas po 4 (M.Bowmanas, A.Čepulis);
"Lietkabeliui": K.Lavrinovičius 23 (4/6 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud.), Ž.Janavičius 13 (10 rez. perd.), D.Tarolis 11, B.Madgenas 9, T.Rinkūnas, G.Leonavičius, M.Lukauskis ir S.Galdikas po 8, D.Lavrinovičius ir Ž.Skučas po 4, L.Aukštikalnis 2.