LKL. "Šiauliai" - "Neptūnas" 65:100

(47)
Donatas Sabeckis rodė kovingumo pavyzdį. Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

Pirmoje mačo pusėje šiauliečiai neatsilaikė prieš svečių tritaškių liūtį ir nuleido rankas - 65:100 (12:32, 17:21, 13:30, 24:17).

ISTORIJA. Tai buvo trečioji "Šiaulių" ir "Neptūno" ekipų akistata šį sezoną. Pirmąsias dvi nesunkiai laimėjo klaipėdiečiai - per mačą uostamiestyje šeimininkai šventė pergalę 95:67, o antrojoje dvikovoje Šiauliuose - 110:62.

lekunas

DUOBĖ. Pastarąsias kelerias rungtynes šiauliečiai žaidė pakiliai. Dažniausiai intriga išnykdavo antrojoje pusėje, kai "Šiaulių" žaidėjai pavargdavo. Tačiau šiose rungtynėse klaipėdiečiai atitrūko išsyk - 13:0 (5 min.). Svečiai neleido atsitokėti po ir kėlinį laimėjo net 32:12. Po šio smūgio "Šiauliai" nebeatsitiesė. Pirmojoje mačo pusėje didžiausia problema buvo svečių snaiperiai - iki didžiosios pertraukos "Neptūno" ekipa įskraidino net 9 tritaškius. Nors antrajame ketvirtyje šiauliečiams buvo pavykę kiek pristabdyti varžovus, po pertraukos svečiai smogė dar kartą. Trečiąjį kėlinį uostamiesčio komanda laimėjo 30:13, ir intriga galutinai išnyko - 83:42.

CHARAKTERIS. Šeimininkų gretose kovingumu žibėjo Donatas Sabeckis, o po pertraukos prisijungė ir emocingasis Tomas Lekūnas. Sirgaliai neliko abejingi - kiekvieną sėkmingą ataką palaikė plojimais. D.Sabeckis buvo rezultatyviausias (12 taškų) šeimininkų žaidėjas, o T.Lekūnas pelnė 10 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

VARŽOVAS. Po savaitės šiauliečių laukia dar sunkesnė dvikova - akistata su Vilniaus "Lietuvos rytu". Mačas sostinėje įvyks kovo 25 d. 17 val.

sokejos

SKAIČIAI. "Šiauliai" - "Neptūnas" 65:100 (12:32, 17:21, 13:30, 24:17).
"Šiauliams" taškų pelnė: D.Sabeckis 12  (6 rez. perd.), A.Čepulis ir Ž.Kelys po 11, T.Lekūnas (8 atk. kam.) ir M.Echodas  po 10, V.Koreniukas ir R.Pipiras po 5, P.Hillas 2 (L.Aukštikalnis, M.Žukauskas);
"Neptūnui": L.Beliauskas 18 (4/7 trit.), M.Jucikas 17 (5/6 dvit.), M.Mažeika 14, M.Girdžiūnas 11, Ch.Loftonas 9, J.Grantas 8, V.Šarakauskas 7, A.Šikšnius 6, A.Butkevičius 5, D.Ewingas 3, M.Kačinas 2 (A.Mikalauskas).