LKL. "Pieno žvaigždės" - "Šiauliai" 85:74

Tomas Lekūnas buvo vienas svečių lyderių - puolėjas pelnė 13 taškų ir sugriebė 8 kamuolius. Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

"Šiaulių" krepšininkai nestokojo kovingumo, bet iki pergalės stigo menko žingsnelio. Mačą  85:74 (22:19, 28:15, 15:26, 20:14) laimėjo aikštės šeimininkai pasvaliečiai.

REVANŠAS. Pasvaliečiai troško revanšo, nes pastarąsias LKL rungtynes su "Šiauliais" pralaimėjo itin skaudžiai - šeimininkams neįtikėtiną pergalę 85:84 tolimu šūviu paskutinę akimirką išplėšė Darius Gvezdauskas.

KOVA. Šiauliečiai pukiai pradėjo šias rungtynes - po Vladyslavo Koreniuko dvitaškio ir Paulo Hillo tritaškio svečiai pirmavo 5:3. Tačiau pasvaliečiai puikiai išnaudojo netaiklius šiauliečių dvitaškius ir netrukus perėmė iniciatyvą. "Pieno žvaigždžių" ekipa iki didžiosios pertraukos sugebėjo susikrauti apčiuopiamą dviženklę persvarą - 50:34.

ATKAKLUMAS. Antrojoje mačo dalyje šiauliečiai kovėsi pavyzdingai - sukandę dantis ėmė pamažu tipdyti skirtumą. 29-ąją min. komandas jau beskyrė tik 4 taškai (58:62). Intriga neišnyko ir paskutiniajame ketvirtyje. Vis dėlto paskutinėmis minutėmis jėgos nebebuvo lygios - ilgesnį suolą turintys šeimininkai sužaidė tiksliau ir išplėšė pergalę.

DEBIUTAS. "Šiaulių" gretose debiutavo gynėjas Žydrūnas Kelys. Gimtųjų Biržų ekipai šį sezoną atstovavęs krepšininkas pasirašė sutartį su "Šiaulių" klubu, bet debiutas nusikėlė, nes žaidėją vargino kojos uždegimas. Mačas Pasvalyje jam buvo pirmasis su "Šiaulių" marškinėliais. Kiek daugiau kaip 13 min. rungtyniavęs gynėjas spėjo pasižymėti 7 taškais (2/4 dvit., 1/2 trit.), 1 perdavimu, 1 atkovotu kamuoliu, 3 pražangomis ir 2 klaidomis.

VARŽOVAS. Šiauliečiai po ilgokos pertraukos pagaliau grįžta į savo namų areną. Kovo 18-ąją "Šiauliai" stos į dvikovą su Klaipėdos "Neptūnu". Mačo pradžia - 17 val.

SKAIČIAI. "Pieno žvaigždės" - "Šiauliai" 85:74 (22:19, 28:15, 15:26, 20:14).
"Pieno žvaigždėms" taškų pelnė: E.Žabas 19 (6/7 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.), O.Olisevičius 18 (5/6 dvit., 2/7 trit.), D.Low 12 (9 rez. perd.), A.Agafonovas 11, J.Tamulis 8, S.Babrauskas 7, K.Babkauskas 6, N.Balašovas 4;
"Šiauliams": V.Koreniukas  (5/8 dvit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 6 išpr. praž.) ir M.Echodas (5/10 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 7 išpr. praž.) po 15, T.Lekūnas (3/10 dvit., 1/3 trit., 8 atk. kam.) ir P.Hillas (3/10 trit.), po 13, Ž.Kelys 7, A.Čepulis 6, L.Aukštikalnis 5 (D.Sabeckis, R.Pipiras, M.Žukauskas).
Taiklumas: 21/43 (49 proc.) ir 19/46 (41) dvitaškių, 10/27 (37) ir 6/19 (32) tritaškių, 13/16 (81) ir 18/23 (78) baudų. Atkovota kamuolių 36 ir 39, perimta 8 ir 7, rezultatyvių perdavimų 23 ir 15, padaryta klaidų 13 ir 16.