K.Žemaitis iki sezono pabaigos skolinamas „Nevėžiui”

K.Žemaitis iki sezono pabaigos skolinamas „Nevėžiui”

  

Trečius metus Šiauliuose rungtyniaujantis Kristupas Žemaitis keliasi į Kėdainius. „Šiaulių” ir „Nevėžio” klubai susitarė dėl krepšininko nuomos iki šio sezono pabaigos.

Praėjusiame sezone 23 m. K.Žemaičiui buvo numatyta pagrindinio įžaidėjo rolė. Vidutiniškai per  28 minutes jis rinko po 7,9 taško ir atlikdavo po 5,3 rezultatyvaus perdavimo. 

Tačiau šiame sezone į komandą atvykus Kevinui Hardy ir Keronui DeShieldsui, įžaidėjo minučių skaičius sumažėjo perpus – gynėjas aikštėje praleisdavo vidutiniškai 14,5 minutės, per kurias buvo pelnoma po 3 taškus ir atliekama po 3 rez. perdavimus. 

„Šį sezoną komandoje įžaidėjo pozicijoje yra didelė konkurencija, o laikyti jauną ir perspektyvų žaidėją ant suolo prabangos sau leisti negalime, todėl ieškojome sprendimo, kaip Kristupui surasti daugiau žaidimo laiko, kurio suteikti šiuo metu nėra galimybės. Džiaugiamės, kad pavyko rasti abejoms pusėms tinkamą sprendimą su Kėdainių klubu, ten Kristupas turėtų sulaukti daugiau šansų ir kitą sezoną sugrįš į Šiaulius dar labiau sustiprėjęs ir įgavęs daugiau pasitikėjimo”, – sakė „Šiaulių” klubo sporto direktorius Mindaugas Žukauskas. 

Artimiausias rungtynes „Šiauliai” žais gruodžio 4 d. namų arenoje su Vilniaus „Rytu”.

< Atgal Spausdinti