Juoda moterų komandai diena Liepojoje

Gintaro Šiupario nuotr.

Nesėkmę po dviejų pergalių paeiliui Douglas Baltijos čempionate patyrė „Šiaulių“ (2-6) komandos krepšininkės. Romualdo Petronio vadovaujama ekipa Liepojoje 73:117 (29:26, 16:31, 17:32, 11:28) neprilygo vietos „Liepaja/LSSS“ (3-4) žaidėjoms.

Intriga dvikovoje truko vos kėlinį. Dar pertraukos spurtavusios aikštės šeimininkės sparčiai atitrūko ir susikrovė dviženklę persvarą, kurią antroje mačo pusėje tik augino. Prasčiausią sezono mačą sužaidusios šiaulietės prieš varžovių žaidimą nerado jokių argumentų.

„Šiaulių“ žaidėjos iš žaidimo pataikė tik 34 proc. metimų (22 iš 63) ir 19 sykių suklydo, kai varžovės prarado 8 kamuolius. Nuo baudų metimų linijos viešnios pasižymėjo 56 proc. pataikymu (18 iš 32).

Saulės miesto ekipoje šiame susitikime debiutavo amerikietė Latashia Jones.

Nuo suolo pakilusi puolėja per 14 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/6 baudos, atkovojo 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo ir surinko -2 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Urtė Slavickaitė 15 (3/6 trit.), Gintarė Paulauskaitė 13, Louise Green 12, Kamilė Berenytė 11, Anastasija Suščyk 10, Goda Ziutelytė ir Dominyka Paliulytė po 4, LaTashia Jones 3, I.Šerpytytė 1.