Ikisezoninėse rungtynėse Utenoje pergalė išslydo paskutinę minutę

Rezultatyviose ketvirtose draugiškose rungtynėse Utenoje „Šiauliai“ buvo arti pirmosiose pergalės pasiruošimo naujajam sezonui cikle. Likus žaisti minutę, rezultatas buvo lygus, bet dvikovos pabaigą šaltakraujiškiau sužaidė aikštės šeimininkai „Juventus“ – 93:99 (24:28, 22:25, 21:26, 26:20).

Iki didžiosios pertraukos pirmaujanti komanda keitėsi net 12 sykių. Pirmojo kėlinuko viduryje šeimininkai spurtavo, be atsako pelnė 10 taškų ir nutolo 21:13. Tačiau nuo suolo pakilęs Andy Van Vlietas pataikė du tolimus metimus, trečiąjį pridėjo antrojo ketvirčio pradžioje ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „Šiauliai“ ne tik pasivijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį – 37:32.

Labiau patyrę uteniškiai vėl atitrūko prieš pertrauką, o trečiajame ketvirtyje pirmavo rekordine rungtynėse 15 taškų persvara (70:55). Šiauliečiai pradėjo spurtą paskutinio kėlinio pradžioje. Svečių situacija palengvėjo dėl pražangų limito aikštelę palikus varžovų aukštaūgiui Mindaugui Kupšui ir įžaidėjui Bryantui Crowfordui.

Saulės miesto komandos gretose iniciatyvos ėmėsi Aurimas Urbonas, pataikęs tris tolimus metimus. Daugiausiai jo pastangomis „Šiauliai“ darsyk išsiveržė į priekį. Bet rungtynių baigtį išsprendė vienas labiausiai patyrusių uteniškių krepšininkų – Martynas Gecevičius. Jis per paskutinę minutę, esant lygiam rezultatui, išprovokavo kelias šiauliečių pražangas, įmetė baudų metimus, o galutinį tašką padėjo tolimu šūviu, o šiauliečių bandymai išsigelbėti nebuvo sėkmingi.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Aurimas Urbonas 16, Martynas Varnas 14, Andy Van Vlietas 12, Denisas Krestininas 11, Sethas LeDay ir Elvaras Fridrikssonas po 8, Ernestas Jonkus ir Jonas Paukštė po 7, Ryanas Andersonas 6, Justas Furmanavičius 4. Paulius Danusevičius nepasižymėjo, Šarūnas Valunta nežaidė. Eimantas Stankevičius nebuvo registruotas dėl traumos.