Iki naujojo sezono pradžios „Šiauliai” sužais 6 kontrolines rungtynes

Iki naujojo sezono pradžios „Šiauliai” sužais 6 kontrolines rungtynes

   

Rugpjūčio viduryje pradėję pasiruošimą naujajam sezonui, „Šiauliai” dar tik pradėjo šlifuoti puolimo ir gynybos elementus krepšinio aikštelėje, o savo nuveiktą darbą treniruotėse įvertins šešeriose draugiškose rungtynėse.

Pirmasis testas komandos lauks rugpjūčio 28 dieną Anykščiuose su šiame mieste VTB lygos sezonui besiruošiančia Krasnojarsko „Jenisej” ekipa iš Rusijos.

Po savaitės, rugsėjo 5 dieną, šiauliečiai keliaus į Lietuvos krepšinio sostinę Kauną ir pasitikrins jėgas su šalies čempionu „Žalgiriu”, kurio gretose kitą sezoną rungtyniaus ir du geltonuosius marškinėlius vilkėję krepšininkai Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis.

Pora mačų bus sužaista uostamiestyje. Rugsėjo 7 dieną „Šiauliai” susitiks su Ukrainos vicečempionu Dniepro „Dnipro” (Ukraina), o rugsėjo 10 dieną – su trenerio iš Lietuvos Donaldo Kairio vadovaujama Talino „Kalev” ekipa, kuri praėjusį sezoną triumfavo Estijos krepšinio lygoje. 

Kontrolinių rungtynių maratonas bus užbaigtas Panevėžyje vyksiančiame R. Sargūno taurės turnyre rugsėjo 13-14 dienomis. Jame dėl kelialapio į finalą Saulės miesto komanda kovos su vienu iš VTB lygos lyderių Sankt Peterburgo „Zenit” (Rusija). Priklausomai nuo šių rungtynių baigties, kitą dieną šiauliečiai susitiks su turnyro šeimininku „Lietkabeliu” arba antrąja turnyro dalyve iš Rusijos – Permės „Parma”.

Sezoną „Šiauliai” pradės namuose rugsėjo 20 d. FIBA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėmis su Sofijos „Levski Lukoil” iš Bulgarijos. 

Naujojo sezono abonementus galima įsigyti visose „Ticketmarket” kasose arba internetu www.ticketmarket.lt. Iki rugpjūčio 31 d. jų kaina – 79 eurai.

< Atgal Spausdinti