Ignas Vaitkus - naudingiausias "Betsafe–LKL" mėnesio žaidėjas

Ignas Vaitkus - naudingiausias "Betsafe–LKL" mėnesio žaidėjas

FOTO: Žaneta Bytautienė

Ignas Vaitkus galingai pradėjo naująjį „Betsafe–LKL“ sezoną ir tapo naudingiausiu rugsėjo mėnesio lygos krepšininku.

„Šiaulių“ puolėjas per dvejas rungtynes rinko po 24 naudingumo balus ir pagal šį rezultatą ryškiai pranoko kitus lygos krepšininkus.

„Toks įvertinimas, be abejo, reiškia daug, ypač po tokio skaudaus asmeniškai praėjusio sezono, – džiaugėsi I. Vaitkus, dėl dviejų traumų praėjusį sezoną sužaidęs tik 9 rungtynes. – Sugrįžti taip sėkmingai reiškia labai daug.

Tai tik sezono pradžia, asmeniniai rezultatai nėra itin reikšmingi, norisi komandos pergalių. Bet džiaugiuosi ir esu laimingas.“

I. Vaitkus per dvejas rungtynes pelnydavo 18 taškų (10/16 dvitaškių, 10/13 baudų), atkovodavo po 8 kamuolius, atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

Per pirmas sezono rungtynes prieš Utenos „Juventus“ puolėjas pelnė 22 taškus ir pasiekė karjeros LKL rekordą.

„Gavęs traumą žinojau, kad nebetęsiu sezono, ir pradėjau rimtai žiūrėti į kūną, – vasaros pasikeitimus apžvelgė I. Vaitkus. – Sustiprinau kai kurias kūno dalis, kurioms neskirdavau dėmesio. Rengiausi sezonui kryptingai, gavau pasitikėjimo iš trenerių ir viskas susidėjo.“

Tai pirmas kartas, kai I. Vaitkus išrenkamas geriausiu mėnesio žaidėju. LKL partnerė „Compensa“ įteiks I. Vaitkui apdovanojimą rytoj prieš „Šiaulių“ rungtynes su Prienų „Skycop“ – susitikimą nuo 18.30 val. tiesiogiai transliuos BTV.

< Atgal Spausdinti