Į paskutines ikisezonines „Šiaulių-7bet” rungtynes kviečiami gerbėjai

Į paskutines ikisezonines „Šiaulių-7bet” rungtynes kviečiami gerbėjai

   

Naująjį sezoną pasitinkančios „Šiaulių-7bet” vyrų komandos paskutines pasiruošimo ciklo prieš „Betsafe-LKL“ čempionato startą rungtynes pamatyti kviečiami visi krepšinio gerbėjai.

Sekmadienį, rugsėjo 12 d., Šiaulių arenoje įvyks dviejų komandų turnyro Algimanto Mikšio taurei laimėti akistata, kurioje „Šiauliai-7bet” susitiks su į svečius atvykstančiu Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“. 

„Mūsų klubo istorija yra neatsiejama nuo Algimanto Mikšio, vieno iš mūsų klubo įkūrėjų, ilgamečio prezidento bei rėmėjo. Šis turnyras yra skirtas jo atminimui pagerbti. Šiemet yra turnyro debiutas, todėl dalyvaus tik dvi komandos, tačiau norime, kad jis taptų kasmetiniu ir pagrindiniu mūsų komandos pasirengimo sezonui akcentu, todėl ateityje sieksime į Šiaulius pakviesti ir daugiau dalyvių“, – apie Algimanto Mikšio turnyrą kalbėjo Donatas Slanina.

Į turnyro rungtynes bus įleidžiami tik galimybių pasus turintys krepšinio mėgėjai. Bilieto kaina – 5 eurai. 

Nemokamai Algimanto Mikšio taurės turnyrą klubas pakvies atsinaujinusiuosius abonementus ir tuos komandos gerbėjus, kurie bus įsigiję bilietus į pirmąsias „Šiaulių-7bet” namų rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate su „Pieno žvaigždėmis“.

Bilietus klubas kviečia įsigyti elektroniniu būdu bendrovės „Ticketmarket“ interneto svetainėje

Rungtynių rugsėjo 12 d. pradžia – 17 val.

„Šiaulių-7bet“ komandos naujojo sezono sudėtyje yra Donatas Sabeckis, Eimantas Stankevičius, Ernestas Jonkus, Jonas Elmore‘as, Martynas Varnas, Danielis Baslykas, Paulius Danusevičius, Isaiah Armwoodas, Arminas Urbutis, Giedrius Staniulis, Jonas Paukštė ir Kajus Leliukas.

< Atgal Spausdinti