Į pareigūnų ataką - klubo rėmėjų atsakas

"Šiaulių plento" įmonių grupė beveik tris dešimtmečius rėmė krepšinį. Šiauliečių kelininkų iniciatyva 1994 m. buvo įkurtas pergalėmis tiek miestą, tiek Lietuvą garsinęs "Šiaulių" krepšinio klubas.

Žinoma, ne kiekvienas sezonas buvo vainikuotas trofėjais. Tačiau "Šiaulių plento" bendrovės vadovai niekada nenusisuko nuo krepšinio komandos, ją išlaikė ir per visą pasaulį drebinusius ekonomikos sunkmečius.

Labai didelis iššūkis buvo ir šis sezonas, nes rėmėjų gretos tapo dar retesnės. Tačiau kelininkai nusprendė suremti pečius, kad Šiaulių miestas neišnyktų iš pasaulio krepšinio žemėlapio. Buvo nuspręsta atjauninti ir per kelis sezonus naujoms pergalėms subrandinti komandą.

Deja, pastarieji įvykiai privertė pakeisti šią nuostatą. Antradienį surengta FNTT pareigūnų ataka ir viešai drėbti kaltinimai, kad krepšinio klube neva netinkamai panaudojama "Šiaulių plento" įmonių grupės skirta parama, galutinai išsėmė ilgamečių rėmėjų kantrybės taurę.

Nėra abejonių, kad jėgos struktūrų mesti kaltinimai subliūkš, - krepšiniui skirtos labdaros panaudojimas buvo skaidrus. Tačiau dėl nesibaigiančio puolimo "Šiaulių plento" įmonių grupė nusprendė nuo šių metų gruodžio 1-osios trauktis iš krepšinio klubo "Šiauliai" rėmėjų.

Tai nereiškia, kad kelininkai atsižada įsipareigojimų bankams, kurie sunkioje finansinėje atsidūrusiam krepšinio klubui yra suteikę kreditų. Šie įsipareigojimai bus įvykdyti, bet tolimesnės labdaros krepšiniui eilutėje dedamas taškas. 

< Atgal Spausdinti