Į Šiaulius iš Kauno persikels K.Janionytė

Į Šiaulius iš Kauno persikels K.Janionytė

Gintaro Šiupario nuotr.

  

„Šiaulių“ moterų komandos sudėtį papildė dar viena naujokė. Iš bronzą praėjusiame sezone laimėjusių Kauno „Aisčių-LSMU“ į Saulės miestą artėjančiam sezonui persikels 19-metė gynėja Klaudija Janionytė.

Įžaidėjos ir atakuojančios gynėjos pozicijose galinti žaisti 169 cm ūgio krepšininkė „Huawei Moterų lygos“ A divizione Laikinosios sostinės ekipai atstovavo trejus metus, per juos taip pat tapo ir Karalienės taurės turnyro nugalėtoja.

Praėjusiame sezone K.Janionytė aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 10 minučių, per kurias rinkdavo po 2,7 taško bei atlikdavo po 1,3 rez. perdavimo per rungtynes.

Žaidėja „Šiaulių“ komandoje sutiks ir pažįstamų veidų – ji drauge su Justina Oficerovaite vilkėjo Lietuvos U16 merginų rinktinės marškinėlius 2018 m. Europos čempionate Kaune. Taip pat abi šios krepšininkės dalyvavo ir 2019 m. Europos U18 merginų čempionate Sarajave (Bosnija ir Hercegovina).

„Džiaugiamės, kad prie komandos prisijungia jauna krepšininkė, šalies jaunimo rinktinių narė, nes norime kuo daugiau šansų tobulėti suteikti mūsų jaunimui. Tiesa, veltui niekas minučių aikštelėje neduos ir Klaudijos laukia nemaža konkurencija komandoje. Bet viskas priklausys nuo pačios žaidėjos, o mes tikimės, kad ji savo darbu treniruotėse, savo noru ir entuziazmu užsitarnaus trenerio pasitikėjimą“, – teigė „Šiaulių“ moterų komandos vadovas Mindaugas Stankevičius.

K.Janionytė prisijungs prie „Šiaulių“ moterų komandoje kitą sezoną žaisiančių Urtės Bukauskaitės, J.Oficerovaitės, Enrikos Matiukaitės, amerikiečių Ahyionos Vason ir Donicos Cosby, ispanės Anos Gil ir latvės Katrinos Trankalės. 

Komanda į pirmąją pasiruošimo naujajam sezonui treniruotę susirinks rugsėjo pradžioje.

< Atgal Spausdinti