Į "Šiaulius" grįžta Rokas Giedraitis! (interviu)

"Šiaulių" gerbėjai vėl turės galimybę matyti komandos gretose savo numylėtinį 23 metų 200 cm ūgio Roką Giedraitį.

Tarpsezonį į "Lietuvos rytą" persikėlusį R.Giedraitį sostinės klubo vadovai nusprendė skolinti "Šiauliams" iki sezono pabaigos.

„Neturime Rokui jokių pretenzijų dėl jo darbo treniruotėse ir rungtynėse. Tiesiog susiklostė tokia situacija, kad dėl didelės konkurencijos sudėtyje šis jaunas snaiperis gauna nedaug minučių aikštėje, o būtent žaidybinė praktika jam dabar yra svarbiausia norint toliau tobulėti, – portalui lrytas.lt sakė „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Martynas Purlys. – "Šiaulių" klubas - Rokui puikiai pažįstama vieta, žinome, kad jam ten numatytas svarbus vaidmuo, todėl neabejojame, kad kitą sezoną jis grįš į Vilnių gavęs taip reikalingos žaidimo patirties“.

Apie šią žinią būdamas Parnu išgirdęs "Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas neslėpė džiaugsmo, kad į komandą grįžta jaunasis talentas: "Tai - puiki žinia mums. Žinome Roko galimybes ir esame tikri, kad jis padės mūsų komandai. Roko vaidmuo bus tikrai svarbus, todėl neabejoju, kad po sezono jis į Vilnių grįš dar labiau patobulėjęs".

Šį sezoną R.Giedraitis Europos taurės turnyre per 17 min. pelnydavo vidutiniškai 6,1 taško, o LKL čempionate per 16 min. – 7 taškus.

Praėjusį sezoną R.Giedraitis buvo "Šiaulių" lyderis. Puolėjas per 28 min. pelnydavo po 15,2 taško, sugriebdavo po 2,8 kamuolio, atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

- Kaip sutikote žinią, kad esate skolinamas "Šiauliams"? - paklausėme R.Giedraičio.

- Esu profesionalas, todėl žinau, jog kartais geriau žengti žingsnį atgal, kad po to žengtum du-tris į priekį. Be jokios abejonės žaisti yra geriau nei leisti laiką ant atsarginių suolo. Esu tokio amžiaus, kai būtina žaisti, ir kuo daugiau.

- Ar daug nepatogumų sukels šis sprendimas?

- Tik buitinius, nes reikės kraustytis į kitą vietą. "Šiaulių" komandoje turėjau svarbų vaidmenį, neabejoju, kad jis toks bus ir sugrįžus.

- Grįždamas išsikėlėte sau kokių nors tikslų?

- Tikslai yra aiškūs - dar kartą su "Šiauliais" apginti BBL čempionų, pakilti LKL turnyro lentelėje. 7 vieta tikrai ne ta, kurioje turėti būti ši komanda. Be abejo, yra tikslas dar labiau sustiprėti, įgauti patirties, pasitikėjimo ir pasibaigus šiam sezonui sugrįžti į "Lietuvos rytą".
  
- Kada planuojate prisijungti prie komandos?

- Būčiau važiavęs kad ir šiandien, bet komanda yra Estijoje. Susikrausiu daiktus, grįšiu į Šiaulius ir lauksiu komandos. Manau, kad sekmadienį Panevėžyje jau tikrai žaisiu. Esu sveikęs ir labai išsiilgęs krepšinio.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

< Atgal Spausdinti