Į "Šiaulių" ekipą atvyksta Tomas Lekūnas

"Šiaulių" komanda pasipildė dar vienu jaunu krepšininku - į gretas įsiliejo 23 metų 200 cm ūgio puolėjas Tomas Lekūnas.

Su itin perspektyviu, bet dėl drausmės pažeidimų nemažai problemų turėjusiu krepšininku pasirašyta ilgalaikė sutartis.

"Jauni žmonės dažnai klysta, todėl jiems reikia duoti galimybę atsitiesti. Mes ją Tomui suteikėme, todėl viskas jo paties rankose. Šis žaidėjas nestokoja talento, bet privalo daug dirbti", - apie naujoką kalbėjo treneris Vaidas Pauliukėnas.

Iš Biržų kilęs T.Lekūnas atstovavo savo amžiaus Lietuvos rinktinei ir buvo laikomas vienu perspektyviausių jaunų žaidėjų. Tačiau ir atakuojančiuoju gynėju, ir lengvuoju puolėju žaidžiančiam krepšininkui koją kišo drausmės pažeidimai. Prieš trejus metus Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinės treneris Tomas Pačėsas prieš pat Europos čempionatą išsiuntė namo T.Lekūną, nes jis su komandos draugu įkliuvo išgėrę. 

Panaši istorija pasikartojo, kai krepšininkas žaidė Alytaus "Dzūkijos" ekipoje. Todėl pastarąjį sezoną krepšininkas vėl praleido žemesnėje lygoje - atstovavo "Šilutės" ekipai.

Biržietis NKL pirmenybėse sužaidė 24 mačus, per kuriuos aikštėje praleisdavo po 28,5 min., pelnydavo po 12,8 taško, sugriebdavo po 6 kamuolius, atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus.

- Ilgai svarstėte, kai sužinojote apie galimybę žaisti "Šiaulių" komandoje?
- Apsisprendžiau tą pačią minutę. Nebuvo net ko svarstyti. Nors buvo keletas pasiūlymų išvažiuoti, konkrečiausias buvo "Šiaulių" pasiūlymas.
- Porą kartų pats sau pakišote koją ir susigadinote karjerą. Ar nebus trečio karto?

- Kalbėjome apie tai su treneriu, su klubo vadovais. Aš pažadėjau, kad trečio slystelėjimo nebebus. Jie manimi patikėjo, todėl privalėsiu nesugriauti pasitikėjimo. Viskas tarp mūsų pagrįsta pasitikėjimu.

- Kada prisijungsite prie "Šiaulių" komandos?
- Komanda renkasi į stovyklą rugpjūčio pabaigoje. Aš dabar individualiai ruošiuosi, todėl po trijų savaičių būsiu pasirengęs.

 

< Atgal Spausdinti