Draugiškose rungtynėse Latvijoje „Šiaulių“ moterų komandos pergalė

Draugiškose rungtynėse Latvijoje „Šiaulių“ moterų komandos pergalė

  

Tęsianti pasiruošimą Moterų lygos čempionatui „Šiaulių“ moterų krepšinio komanda sužaidė dar vienas ikisezonines rungtynes su Latvijos pajėgiausioje lygoje rungtyniaujančia BK „Jelgavai/BJSS“. Jei Saulės mieste prieš savaitę šiaulietės laimėjo be didesnių sunkumų, tai dvikova Latvijoje susiklostė atkakliau, bet pergalę vėl iškovojo klubas iš Lietuvos 71:59 (21:12, 15:11, 17:20, 18:16). 

Dėl kelio remonto darbų į rungtynes vėlavusi „Šiaulių“ komanda nespėjo tinkamai apšilti, todėl dvikovą pradėjo vangiai ir netruko atsidurti besivejančiųjų vaidmenyje – 0:10. Treneriui Romualdui Petroniui paprašius minutės pertraukėlės, jo vadovaujamų šiauliečių žaidimas pagerėjo, komanda ne tik panaikino turėtą dviženklį deficitą, bet ir nutolo saugiu atstumu – 21:12. 

Antrojo ketvirčio pradžioje viešnios pratęsė pirmame kėlinuke pradėtą spurtą, per kurį be atsako pelnė net 22 taškus, padidino atotrūkį iki 13 taškų ir jį išlaikė iki ilgosios pertraukos – 36:23.

Po pertraukos „Šiaulių“ merginų pranašumas dar paaugo (44:26), tačiau kelias patyrusias žaidėjas savo sudėtyje turinčios šeimininkės rankų nenuleido ir ėmė mažinti atsilikimą. Prieš prasidedant paskutiniam kėlinukui šiaulietės dar turėjo dviženklę persvarą, bet likus žaisti 5 minutes, komandas skyrė jau tik 6 taškai (60:54). Vis tik išsigelbėti latvėms nepavyko, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė viešnios.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Kamilė Berenytė ir Dominyka Paliulytė (5 atk. kam., 8 rez. perdavimai, 7 perimti kam.) – po 11, Valerija Jakovleva – 10, Anastasija Suščik (7 atk. kam., 5 rez. perdavimai) ir Rusnė Augustinaitė – po 9, Anna Lapo – 8, Urtė Bukauskaitė – 7, Ieva Šerpytytė ir Manta Urbonaitė – po 3. 

Rungtynės Latvijoje buvo ketvirtosios pasiruošimo cikle: BK „Jelgava/BJSS“ įveikta 73:46, nusileista čempionėms Kauno „Aistėms-LSMU“ 71:42, bei nugalėtas Panevėžio „Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC“. Pastarųjų rungtynių rezultatas komandų susitarimu neskelbiamas.

< Atgal Spausdinti