D.Sabeckis apie LKL lygį, meditaciją, svajones

Praėjęs sezonas Nacionalinėje krepšinio lygoje Donatui Sabeckiui buvo itin sėkmingas. Krepšininkas tapo lygos čempionu, o jam taip pat atiteko ir naudingiausio finalo ketverto žaidėjo titulas. Tuomet neabejota, kad D. Sabeckis išaugo NKL  marškinėlius, o šansą keltis į Lietuvos krepšinio lygą jam suteikė „Šiaulių“ klubas.

Pats krepšininkas sako, kad dar prieš sezoną NKL galvojo, kad po jo greičiausiai kelsis į užsienį, o ne liks Lietuvoje. „Prieš sezoną nebuvo tiek daug vilčių, galvojau į užsienį vyksiu, bet po sezono pabaigos, kai laimėjome pirmą vietą ir pačiam pasisekė, tikėjausi, kad sulauksiu šanso“, – sakė gynėjas.

Žingsnį į priekį karjeroje žengęs D.Sabeckis dėl to dėkingas ir buvusiam treneriui Mariui Kiltinavičiui. Pasak gynėjo, prie tobulėjimo prisidėjo ir neįprasta stratego treniravimo metodika. „Savaitės viduryje turėdavome meditacijos pamokėlę. Iš pradžių visiems būdavo neįprasta, visi juokdavosi, paskui jau atrodydavo, kad padeda“, – tvirtino „Šiaulių“ krepšininkas.

Interviu D. Sabeckis taip pat papasakojo apie skirtumus tarp NKL ir LKL, savo mėgstamiausią poziciją aikštelėje bei svajones.

 

 

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

< Atgal Spausdinti