D.Sabeckis: „Pamatysime visai kitokią varžovų komandą“

D.Sabeckis: „Pamatysime visai kitokią varžovų komandą“

   

Po metų pertraukos į „Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtfinalį sugrįžę „Šiauliai“ šeštadienį Panevėžyje sužais pirmąsias serijos rungtynes su vietos „Lietkabeliu“. Ši serija kelia didžiausią susidomėjimą, nes sezono viduryje įsibėgėję šiauliečiai paneigė visas prognozes bei viršijo lūkesčius, pasiekdami 5-ą reguliaraus čempionato vietą.

Vienas iš tokio „Šiaulių“ komandos žaidimo „kaltininkų“ Donatas Sabeckis pirmauja lygoje pagal rezultatyvių perdavimų skaičių. Įžaidėjas, kalbėdamas apie laukiančias kovas prieš „Lietkabelį“, pripažino, kad didžiausias jo komandos priešas – atkrintamųjų varžybų patirties, kuria ekipoje pasigirti gali tik komandos veteranai Vytautas Šarakauskas ir Arminas Urbutis, stoka.

„Dauguma žaidėjų pirmą kartą žais atkrintamosiose. Bet to nesureikšminame. Galbūt kai kurie žaidėjai jaus jaudulį, bet manau, kad savo kovingumu ir energija galime tiek pirmąsias rungtynes, tiek visą seriją laimėti. Esame nusteikę kovingai, todėl negailėsime savęs ir „lipsime“ ant kiekvieno kamuolio“, –  tvirtino krepšininkas.

Taip pat jis neskubėjo pritarti kalboms apie neva suprastėjusią „Lietkabelio“ formą. Juolab, kad ketvirtfinalio varžovai turėjo pakankamai laiko pailsėti po reguliaraus sezono ir iš naujo sustyguoti žaidimą.

„Reguliarus sezonas jau baigėsi ir visos kovos praeityje. Jų žaidėjai yra labai patyrę, žinantys, kaip žaisti tokias rungtynes, todėl, manau, jų nusiteikimas bus visiškai kitoks nei reguliariajame sezone. „Lietkabeliui“ paskutinės penkerios rungtynės nieko nereiškė, bet ketvirtfinalis jiems reiškia viską, todėl galvoju, kad pamatysime visai kitokią jų komandą, nei tada, kai žaidėme paskutinėje tarpusavio kovoje Šiauliuose“, – neabejojo D.Sabeckis. 

Paklaustas apie savo komandos pagerėjusį žaidimą antroje sezono dalyje, jis išskyrė puikų komandos klimatą rūbinėje.

„Nuotaikos komandoje labai geros. Šiuo metu švenčiame Lauryno naudingiausio žaidėjo titulą. O kalbant rimtai, mūsų kolektyvas viso sezono metu yra labai draugiškas, vienas kitą labai palaikome. Nors treniruotėse ir pasistumdome, ir pasijuokiame vienas iš kito, tačiau visoje komandoje tvyranti atmosfera yra labai puiki ir tai mums labai padeda siekti pergalių“, – yra įsitikinęs D.Sabeckis.

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes „Šiauliai“ žais gegužės 12 d., šeštadienį, Panevėžyje (pradžia – 17.20 val.). Antroji serijos dvikova įvyks gegužės 15 d. Šiauliuose, trečioji – gegužės 19 d. vėl Panevėžyje. Jei prireiks, Šiauliuose ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 22 d., o penktosios Panevėžyje – gegužės 25 d.

< Atgal Spausdinti