Čempionėms namuose neprilygta

Gintaro Šiupario nuotr.

Moterų lygos A divizione pergalę svečiuose iškovojo Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (11-0), kuri 70:44 (25:15, 19:10, 15:7, 11:12) nesunkiai įveikė „Šiaulius“ (4-7) ir nutraukė aikštės šeimininkų keturių iš eilės pergalių seriją.

Šiaulietės rungtynių pradžioje turėjo iniciatyvą savo rankose, bet netrukus vilnietės spurtavo ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą. Per antrąjį ketvirtį jos atotrūkį padidino iki 19 taškų (44:25). Po trijų kėlinių pranašumas pasiekė 27 taškų ribą ir nugalėtojas tapo aiškus.

Rungtynes apkartino nemalonus epizodas paskutinio ketvirio metu, kai Vilniaus ekipoje traumą patyrė Klaudija Serkevičiūtė.

„Šiauliai“: Gintarė Paulauskaitė ir Urtė Slavickaitė (6 atk. kam.) po 11, Rusnė Augustinaitė 8, Kamilė Berenytė 7, Laurita Jurčiūtė 5, Ieva Šerpytytė 2. Enrika Matiukaitė, Anastasija Suščik, Goda Ziutelytė ir Dominyka Paliulytė nepasižymėjo.

Kitas rungtynes šiaulietės žais kovo 15 d. namuose su Baltijos lygos vicečempionėmis tapusiomos Kauno „Aistėmis-LSMU“