Čempionėms Kaune pralaimėta po atkaklios kovos

Gintaro Šiupario nuotr.

Ketvirtąją pergalę paeiliui Moterų lygoje iškovojo čempionių titulą ginančios Kauno „Aisčių-LSMU“ (4-1) krepšininkės.

Antrajame ketvirtyje spurtu 20:2 startavusios Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 69:61 (14:18, 23:8, 19:15, 13:20) pranoko „Šiaulių“ (0-5) krepšininkes, kurios vietiniame fronte lieka be pergalių.

Solidžiai dvikovą pradėjusios šiaulietės pirmąjį kėlinį laimėjo 18:14, bet antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir „Aistės-LSMU“ buvo priekyje 34:20.

Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui, Martynos Petrėnaitės taiklus dvitaškis išlaikė kauniečių persvara ties 16 taškų atžyma (60:44), bet tuomet R. Kondratavičiaus vadovaujama ekipa beveik dvi minutes negalėjo pelnyti taškų

Tuo pasinaudojusios šiaulietės laimėjo sausą atkarpą 8:0 ir grąžino intrigą (52:60).

Likus žaisti pusantros minutės, „Šiaulių“ deficitas sumažėjo iki šešių taškų (59:65). Po minutės pertraukėlės Santa Baltkojienė pelnė du taškus, Dominyka Paliulytė prametė, M. Petrėnaitė realizavo abi baudas ir įtvirtino čempionių pergalę (69:59).

„Šiauliai“: Dominyka Paliulytė 18, Kamilė Berenytė 11, Gintarė Paulauskaitė 10 (9 atk. kam.), Anastasija Suščik 7, Urtė Slavickaitė, Goda Ziutelytė ir Rusnė Augustinaitė po 5. Ieva Šerpytytė nepasižymėjo.