Čempionato lyderėms nusileista po kovos

Gintaro Šiupario nuotr.

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda tęsia pergalingą žygį „Huawei Moterų lygoje“. Nepralaiminti Gitauto Kievino vadovaujama ekipa išvykos rungtynėse 72:50 (16:12, 23:14, 19:16, 14:8) pranoko „Šiaulių“ krepšininkes.

Po ilgosios pertraukos ant parketo su 13 taškų deficitu žengusios šiaulietės startavo šešiais taškais paeiliui ir priartėjo iki 32:39. Visgi tada „Kibirkštis-MRU“ atsakė atkarpa 9:2 ir išlaikė iniciatyvą savo rankose (48:34).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui G. Kievino auklėtinės pabėgo per 20 taškų (62:42), o mačą užbaigė su rekordine – 22 taškų persvara.

„Šiaulių“ ekipa nebepelnė taškų per paskutines tris minutes, o per ketvirtą kėlinį iš viso surinko aštuonis.

Dėl pasiekto pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigė dvi starto penketo žaidėjos Urtė Bukauskaitė ir Jacqueline Benitez.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Savannah Plentovich 11 (3/7 trit.), Davida Dale (10 atk. kam.) ir Jacqueline Benitez – po 10, Ieva Šerpytytė 7, Urtė Bukauskaitė ir Justina Oficerovaitė po 3, Goda Kuzminskytė, Šeila Gudinskaitė ir Agnesė Garčinskaitė po 2. Enrika Matiukaitė nepasižymėjo.