Bendrovėje „Rentway“ išbandyta technika lauko ir vidaus darbams

Bendrovėje „Rentway“ išbandyta technika lauko ir vidaus darbams

   

„Šiaulių“ krepšininkai ir treneriai kasdienę rutiną paįvairino apsilankymu statybinės technikos nuomos kompanijoje „Rentway“ Šiaulių padalinyje, kur kelias valandas išbandė, tiek smulkius įrankius, skirtus paprastesniems lauko ir vidaus darbams, tiek sunkiąją techniką, skirtą kėlimui, kasimui ar grunto tankinimui.

Kristupas Žemaitis, Antanas Udras, Ignas Vaitkus ir Evaldas Šaulys daugiausiai laiko praleido sukdami ratus teritorijoje su didžiuliais sunkiasvoriais volais, Cedrickas Bowenas  ir Arminas Urbutis kėlė dulkių debesis trumpindamas betono luitus galingais atskėlimo plaktukais, vyr. treneris Antanas Sireika ir jo asistentas Vaidas Pauliukėnas demonstravo gebėjimus darbuotis mini vikšriniais ekskavatoriais. Vieną jų vėliau išdrįso išbandyti ir Sethas Allenas.

Nemažai įspūdžių žaidėjams ir treneriams sukėlė keltuvai, keliantys krovinius ir žmones į didesnį nei 20 metrų aukštį, laikinai tapę apžvalgos aikštelėmis ir leidę apžiūrėti miestą iš viršaus.

Po apsilankymo „Rentway“ K.Žemaitis džiaugėsi galimybe išmėginti anksčiau niekad nebandytą techniką, prisipažindamas, kad namie tekdavo daugiausiai įsijungti žoliapjovę.

„Įspūdžiai labai geri iš tikro. Labai šiltai, maloniai mus priėmė įmonės atstovai, labai įdomiai ir gerai viską išaiškino, parodė. Labai patiko su tomis mašinomis pasivažinėti, su keltuvais pasikelti. Pasikėlėme į 18 metrų aukštį. Buvo dar ir kitas keltuvas – į 26 metrų aukštį pasikėlėme, tai ir labai graži panorama matosi, ir labai viskas įdomu. Aišku gal šiek tiek nejauku, bet iš tikro labai gera energija, labai pozityviai viskas, smagiai. Tikrai buvo labai įdomu sužinoti jų visą darbo specifiką. Labai patiko. Nesu labai prisirišęs prie tokių darbų, negaliu nieko sulyginti. Nebent žolę anksčiau pjaudavau namuose ir viskas, daugiau nieko nedirbdavau“, – teigiamų įspūdžių nestokojo įžaidėjas.

„Rentway“ pardavimų vadovas Šiaurės Lietuvos regione Donatas Staškas dėkojo krepšininkams už apsilankymą ir jų turimų „žaisliukų“ išbandymą.

„Ačiū krepšinio komandai, kuri susirinko į mūsų patalpas, į mūsų „žaidimų“ aikštelę, kur jie pačiupinėjo mūsų turimą įrangą. Maži vaikai – maži žaislai, didesni vaikai – prabangesni žaislai. Manau, kad įspūdžių buvo visiems. Mums buvo tikrai faina supažindinti, kad Šiaulių krepšinio komandos atstovai pajaustų, pamatytų. Kviečiame visus aplankyti mus, pasidalinsime savo žiniomis, suteiksime išskirtinę informaciją apie techniką, jos galimybes. Tie darbai, kuriuos jūs planuojate, bus padaryti greičiau, sparčiau ir kokybiškai. Ačiū komandai, ačiū jums visiems“, – sakė D.Staškas.

Tuo tarpu treneris A.Sireika stebėjosi, kad net sunkiasvorę šiuolaikinę techniką valdyti gali ir niekada to nedarę žmonės.

„Man smagu pažiūrėti ir pamatyti tą techniką, kaip žmonės sugalvojo, kaip pagerinti darbą. Prisimenu visokias anksčiau kaip būdavo, kaip pastolius kelia. Dabar visokia technika yra, pasikelti paprasta: mygtuką spaudi – keliasi, kur reikia iškasti griovį siaurą kokį ar stulpui, stulpeliui kokią vietą. Dabar yra grąžtas, paspaudi mygtuką – gręžia. Nesunku valdyti. Net asistentai išbandė. Vaidas sako „tai jau galėčiau dirbti“ – viską kabina su tuo kranu ir stumdo. Žodžiu, paprasta, bet labai žmonėms palengvina. Aš galvoju, kad čia yra didžiulė paspirtis žmonėms ir puiki įmonė“, – neabejojo „Šiaulių“ strategas.

Tiek krepšininkai, tiek klubą remiančios ‚Rentway“ vadovai sutarė, kad šis apsilankymas tik pirmasis ir tokie susitikimai būtinai bus rengiame ateityje.

„Rentway“ – statybinės bei sodo technikos nuoma ir pardavimas. Įmonėje dirba savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį technikos nuomos srityje ir galintys užtikrinti aukščiausio lygio konsultacijas bei aptarnavimą. 

Įmonė didžiuojasi galėdama savo klientams Šiauliuose ir Panevėžyje, o nuo gegužės mėn. ir Vilniuje, pateikti profesionalią puikiai pasaulyje žinomų gamintojų, tokių kaip „Bobcat“, „Manitou“, „Yanmar“, „Genie“, „Hilti“, „Dewalt“, „Stihl“ ir kt., įrangą.

< Atgal Spausdinti