BBL čempionams - Šiaulių mero sveikinimai

(0)

Trečią kartą iš eilės BBL čempionų titulą iškovoję „Šiaulių“ krepšininkai sulaukė miesto mero Artūro Visocko kvietimo penktadienį apsilankyti Savivaldybėje.

 

Šiauliečių triumfą tarp sirgalių stebėjęs miesto vadovas pripažino, kad didžiausią įspūdį padarė krepšininkų kovingumas: „Įsitikinome, kodėl Lietuvoje krepšinis yra sporto šaka numeris vienas. Labai nudžiugino „Šiaulių“ legionierių indėlis į pergales. Tikiu, kad čia profesionalo karjerą pradėję užsieniečiai vėliau čia sugrįš kaip turistai“.

A.Visockas šypsodamasis pagyrė ir komandos trenerį Gediminą Petrauską už lietuviškos kalbos puoselėjimą – meras sakė negirdėjęs nė vieno necenzūrinio žodžio. Tiesa, komandos strategas pripažino, kad šis pagyrimas gautas avansu – per lemiamą mūšį su Tartu ekipa keiksmažodžių išsprūdo.

Prie kavos puodelio čempionus pakvietęs Šiaulių meras įteikė komandos kapitonui Gintarui Leonavičiui ypatingą dovaną – iš stiklo išlietą stilizuotą miesto simbolį Šauliuką: „Tokią dovaną gauna retas“.

Už komandą įkvėpusius taiklius tritaškius G.Leonavičių pagyręs miesto vadovas paragino išlikti ne mažiau kovingiems ir per likusias sezono dvikovas. „Tikiuosi, kad šeštadienį žaisite ne prasčiau – kovosite su BBL bronzą laimėjusiu Panevėžio „Lietkabeliu“, - kalbėjo meras.

„Šiaulių“ klubo valdybos pirmininkas Alfonsas Armalas sakė, kad šeštadienis bus ypatinga diena – lygiai prieš metus darbą pradėjo dabartinė Šiaulių miesto valdančioji dauguma.

„Įteikėte dovaną su gimtadieniu treneriui G.Petrauskui, laimėjote per A.Armalo gimtadienį, tikiuosi, kad šeštadienį tokio paties pasveikinimo sulauksime ir mes“, - kalbėjo meras A.Visockas. 

„Šiaulių“ kapitonas G.Leonavičius sakė, kad jam ypač malonu būti šios komandos dalimi: „Čia antrus metus laimėjau BBL čempionatą. Gal kam atrodo, kad ši lyga be grandų Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ yra ne tokia stipri. Tačiau jie klysta – čia rungtyniauja daug pajėgių komandų. Tikiuosi, kad mes dar šį tą nuveiksime ir LKL čempionate“.

„Šiaulių“ treneris G.Petrauskas padėkojo miesto vadovams už dėmesį ir paramą, bet likusio sezono baigties prognozuoti nesiryžo: „Čia ateiname trečius metus, sulaukiame sveikinimų, bet LKL čempionate nebepavyksta nuveikti nieko. Todėl šį kartą apie ateitį nekalbėsiu, nors šį sezoną čia sugrįžti, aišku, būtų malonu“.

Komandos treneris dėkojo ir komandos aistruoliams, kurie nemaža dalimi prisidėjo prie triumfo BBL čempionate: „Mes džiaugiamės, kad esame palaikomi. Tikimės, kad ne mažesnės paramos sulauksime ir ateityje“.

„Šiaulių“ klubo prezidentas Adomas Klimavičius pažymėjo, kad krepšinyje laimi į vieną kumštį suburta komanda: „Taupydami pinigus mes žaidėjus susirenkame pusę mėnesio vėliau, todėl rezultatų reikia palaukti – naujiems krepšininkams reikia laiko susižaisti, suprasti, ko iš jų reikalauja treneriai. Todėl nebijau pasakyti, kad itin didelį ir sunkų darbą nuveikė būtent trenerių štabas“.

A.Klimavičius paragino sirgalius neskubėti smerkti, jei pergalių tenka palaukti: “Juk laimėti gali tik vienas. Po pergalių norinčių paspausti ranką atsiranda visada, bet tikri aistruoliai komandos nepalieka net tada, kai ypač sunku“.

"Šiaulių" ekipa BBL finale įveikė Tartu "TU/Rock". Estijos ekipa namuose laimėjo pirmąsias finalo serijos rungtynes 81:74. Šiauliečiai namuose atsakė įspūdingą fiesta - sutriuškino varžovus 102:76.

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

 

Save

< Atgal Spausdinti