Amerikiečiai A.Ampimas ir M.Bowmanas išskrido namo

"Šiaulių" komandoje nebežais puolėjas Asenso Ampimas ir gynėjas Maurice'as Bowmanas. Amerikiečiai nusprendė išskristi į gimtinę. 

Abu krepšininkai dėl vėluojančio atlyginimo pastarąjį mėnesį nebeatstovavo "Šiaulių" komandai oficialiose rungtynėse, bet gyveno Šiauliuose ir treniravosi individualiai. Taip elgtis leido kontrakto sąlygos.

Galiausiai abu amerikiečiai nusprendė išvažiuoti. "Buvo paskleista melaginga informacija, kad krepšininkai įstrigo Lietuvoje ir negali išvažiuoti, nes mes nenuperkame bilietų. Tai - netiesa: mes nupirkome bilietus, ir abu amerikiečiai jau yra namuose", - sakė "Šiaulių" klubo vadovas Mindaugas Žukauskas.
Dvimetrinis puolėjas A.Ampimas šį LKL sezoną pelnydavo po 11,2 taško, sugriebdavo po 4,8 kamuolio. 195 cm ūgio gynėjas M.Bowmanas rinkdavo po 10,4 taško, sugriebdavo po 2,8 kamuolio. Pastarąjį kartą abu amerikiečiai su "Šiaulių" apranga žaidė pernai gruodžio 20-ąją.
Šiandien "Šiaulių" komanda svečiuose žais su vienu LKL favoritų Panevėžio "Lietkabeliu".

Foto: Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas"

ww.krepsinis.net/naujiena/siauliu-kluba-palike-amerikieciai-istrigo-lietuvoje/269825?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt

< Atgal Spausdinti