Abonementai bus platinami tik ištikimiausiems gerbėjams, aiškios bilietų kainos

Abonementai bus platinami tik ištikimiausiems gerbėjams, aiškios bilietų kainos

   

Artėjant naujiems krepšinio metams, „Šiaulių“ krepšinio klubas dėl rizikos, kad dėl tebesiančios pasaulinės koronaviruso pandemijos gali būti griežtinami žiūrovų renginiuose ir sporto varžybose ribojimai, nusprendė abonementų būsimam sezonui neplatinti, o krepšinio mylėtojams siūlys įsigyti bilietus į atskiras rungtynes.

„Deja, pandeminė situacija tiek šalyje, tiek pasaulyje dar nėra pilnai išspręsta, todėl neturime jokių garantijų dėl žiūrovų būsimame sezone. Bet kuriuo metu šalyje galiojantis ribojimai gali būti griežtinami ar net pasiekti praėjusių metų būklę, kai teko žaisti tuščiose arenose. Labai tikimės, kad naujame sezone iki to nebus prieita, tačiau apsidrausdami ir norėdami išvengti nepatogumų, pasirinkome sprendimą šį sezoną naujų abonementų krepšinio mėgėjams neplatinti, o juos kviesime įsigyti bilietus į atskiras rungtynes“, – teigė klubo valdybos pirmininkas Artūras Nacickas.

Būsimo sezono abonementus klubas pakvies įsigyti tik pačius lojaliausius komandos gerbėjus, kurie atsinaujino abonementus praėjusiais metais ir juos išlaikė iki sezono pabaigos. Jie, atsiradus bent kokiems žiūrovų skaičiaus arenose apribojimams, turės pirmumo teisę patekti į „Šaulių“ komandos rungtynes būsimame sezone, o taip pat jiems bus suteikiama išskirtinė 20 proc. nuolaida įsigyjant klubo atributiką.

„Tai yra mūsų padėka patiems ištikimiausiems gerbėjams, kurie nepaisydami gresiančių dėl pandemijos apribojimų praėjusią vasarą liko su komanda, prasitęsė abonementus bei vėliau jų negrąžino ir neprašė kompensacijų, suprasdami, kad tokia jų duoklė klubui, žaidusiam be žiūrovų ir negavusiam dalies planuotų pajamų, buvo labai svarbi. Todėl nepaprastai vertiname tokią ištikimybę ir šiems mūsų klubo fanams suteikiame išskirtinę galimybę prasitęsti abonementus ir būsimam sezonui bei papildomas naudas įsigyjant klubo atributiką. Ačiū jiems“, – ištikimiausiems gerbėjams dėkojo A.Nacickas.

Abonementai kainuos 79 eurus. Atsinaujinti abonementus bus galima bendrovės Ticketmarket kasose „Saulės miesto“ bei „Akropolio“ prekybos centruose, pateikus 2020–2021 m. sezono abonementą, nuo rugsėjo 1 d. 

Jei dėl pandemijos rungtynes tektų žaisti be žiūrovų, pinigai už abonementus nebūtų grąžinami. 

Klubo valdyba patvirtino būsimo sezono bilietų kainų krepšelius. Bilietas į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ kainuos 14 eurų, į rungtynes su Europos taurių turnyruose dalyvausiančiais Vilniaus „Rytu“, Panevėžio „Lietkabeliu“ ir Utenos „Uniclub Casino – Juventus“  – 9 Eurai, į rungtynes su likusiomis Lietuvos krepšinio lygos komandomis – 7 eurai.

Bilietai į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro I ir II etapo rungtynes kainuos 5 eurus.

„Šiaulių“ komanda būsimame sezone taip pat planuoja varžytis naujai įkurtos Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) čempionate, o bilietai į rungtynes kainuotų 7 eurus.

Kadangi dėl pandemijos ir viruso prevencijos, įsigyjant bilietus, bus renkama asmeninė rungtynėse dalyvausiančio žiūrovo informacija, klubas skatins bilietų pirkėjus juos įsigyti elektroniniu būdu ir išvengti eilių prie bilietų kasų rungtynių dieną.

Priklausomai nuo koronaviruso plitimo situacijos šalyje bilietų ir abonementų pardavimo sąlygos, tvarka ir kiekis gali keistis.

Į rungtynes bus įleidžiami tik galimybių pasus turintys krepšinio žiūrovai.

< Atgal Spausdinti