AKCIJOS!!!

KK "Šiauliai" ir Šiaulių miesto savivaldybė skelbia akcijas krepšinio sirgalėms ir daugiavaikėms šeimoms!

Skelbiamos dvi akcijos #mylimosioms ir #1+3

Akcija #mylimosioms skelbiama Tarptautinės moters dienos proga. Ji skirta krepšinio sirgalėms, kurios visas likusias šio sezono "Šiaulių" ekipos namų rungtynes galės stebėti nemokamai. Akcijoje gali dalyvauti sirgalės, kurios įsigis pačios ar gaus dovanų specialius marškinėlius su užrašu "Siekime pergalių kartu!" Šiais marškinėliais bus prekiaujama Šiaulių arenos kasoje. Marškinėlių kaina - tokia pati, kaip ir bilieto suaugusiajam.

Akcija #1+3 skirta daugiavaikėms šeimoms. Šios akcijos iniciatorė - Šiaulių miesto savivaldybė. Daugiavaikėms - tris ir daugiau vaikų auginančioms - šeimoms nebereikės pirkti bilietų savo atžaloms į rungtynes. Su trimis ar daugiau vaikų atėjęs suaugusysis turės pirkti tik vieną bilietą sau. Jei vaikus lydės ne tėtis, o akcijos #mylimosioms marškinėlius vilkinti mama, visi šeimos nariai į areną pateks nemokamai. PASTABA: įeinant į areną reikės pateikti dokumentus, pažymėjimus, patvirtinančius, kad akcijos lengvata naudojasi tos pačios daugiavaikės šeimos nariai.

"Akciją #mylimosioms surengėme Kovo 8-osios proga. Mes norime skatinti dailiosios lyties atstoves dažniau lankytis krepšinio rungtynėse. Antrosios akcijos #1+3 iniciatorius - meras Artūras Visockas, kuris paprašė suteikti lengvatų daugiavaikėms šeimoms. Manau, kad reikia palaikyti tokią gražią iniciatyvą",  - sakė krepšinio klubo "Šiauliai" prezidentas Adomas Klimavičius.

< Atgal Spausdinti