A.Sireika: „Turėjome visus šansus, bet vyrai pritrūko jėgų“

A.Sireika: „Turėjome visus šansus, bet vyrai pritrūko jėgų“

  

Laimėję dvi rungtynes iš eilės ir pakilę iš „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės dugno, „Šiauliai“ pripažino Vilniaus „Ryto“ pranašumą, nusileisdami vienam iš čempionato lyderių tik po pratęsimo – 100:96 (27:24, 19:25, 21:18, 23:23, 10:6).

Po rungtynių vyr. treneris Antanas Sireika džiaugėsi komandos žaidimu ir atskleidė norįs, kad komanda visada kautųsi taip, kaip Vilniuje.

Apie rungtynes: „Džiaugiuosi vyrais, džiaugiuosi kaip kovojo, apmaudu, kad nelaimėjom. Negaliu kažko labai išskirti iš savų. Iš varžovų – mano pasakymas yra paprastas: neleiskit niekada varžovams mesti pirmų metimų laisviems. Mindaugas Girdžiūnas įmetė, Eimantas Bendžius įmetė, paskui visas rungtynes turėjom tvarkytis sunkiai, o Girdžiūnas iš viso primetė turbūt geriausią savo asmeninį rezultatą. Kaip aš sakau, reikia įsiklausyti trenerio, kas yra svarbu. Čia yra krepšinis – žaidimas su milijonu variantų, visko negalima atsiminti. 

Buvo gražių momentų, kuriuos išsprendėm. Viena didžiausių problemų, aš taip galvojau, bus Artsiomas Parakhouskis. Kažkiek sustabdėm, bet metikų ne. Na buvo jiems jau blogos varžybos. Tai labai gerai pataikė ir Arnas Butkevičius. Pirmi du metimai tritaškiai. Iš viso, man atrodo, 50 procentų tritaškių taiklumas. Sunku su tokia komanda. Turėjome visus šansus, bet vyrai pritrūko jėgų jau iki pratęsimo. Pritrūko jėgų, kad protingiau pasiginti, tiesiog vienas prieš vieną apžaidė lengvai, o galėjo sužaisti gudriau“. 

Apie komandos pagerėjusį žaidimą:„Aš manau, kad galima pasidžiaugti, todėl, kad žaidžiam neblogą krepšinį. Nesakau, kad labai gerą, bet neblogą krepšinį, jeigu išvykoje galime kautis su „Rytu“, jeigu prieš tai dvi rungtynes tokioj lygioj kovoj laimėjome. Problemų turime, dar ne visa komanda, bet džiaugiuosi, kad Ignas grįžo. Džiaugiuosi tais, kuriuos turiu.“ 

Apie reguliariojo sezono planus: „Tikimės palypėti iki „playoffų“, o paskui bus matyt.“

Apie artimiausias rungtynes su Kauno „Žalgiriu“: „Nieko negąsdinam, nesvarbu, kokios rungtynės. Važiavom į Vilnių, dabar priimsim Kauno „Žalgirį“. Nereikia skirstyti pavadinimais, niekuo. reikia, kad vyrai kautųsi taip, kaip šiandien.“

Parengė Inga Mituzaitė

< Atgal Spausdinti