A.Sireika: „Esu labai pasigedęs kovingumo“

Du kėlinius niekuo nenusileidusių varžovams „Šiaulių“ žaidimas antrojoje rungtynių pusėje tapo neatpažįstamu. Traumų išretinta komanda atidavė varžovams iniciatyvą ir turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pranašumą 76:91 (23:23, 27:19, 12:26, 14:23).

Po rungtynių vyr. treneris Antanas Sireika apgailestavo dėl komandos žaidimo antrojoje rungtynių pusėje, pripažino, kad žaidimas nebuvo gražus, o jis labiausiai pasigedo savo krepšininkų kovingumo.

Apie rungtynes: „Sužaidėme dvi skirtingas rungtynių puses. Turiu omenyje du kėlinukus pirmus ir du paskutinius. Aš dar užmečiau akį po pirmų kėlinukų į statistiką – kamuoliai ryškiai laimėti ir rezultatas mūsų. Nelabai suprantu, kas galėjo pasikeisti. Tikrai nedarėme jokių eksperimentų per pertrauką. Kalbėjome, kad ginsimės taip, kaip darėme pirmojoje rungtynių pusėje. Labai trūksta tokios rankos aikštelėje, kad jeigu kažkas nepasisekė, kad galėtų improvizuoti. Jie taip žiūri ir sako: o tai, treneri, nesuprato manęs ten tas ar dar kažkas. Čia nereikia vienas ant kito rodyti, toks yra blogiausias dalykas. Tiesiog imk kamuolį ir žaiskit dviese, paskui tiktai paduosi trečiam. Negalima žaisti nežinant kaip paduosi. Negražiai ir labai skirtingai dvi rungtynių puses žaidėm. Trečią ir ketvirtą kėlinuką žaidėm labai negražiai.“

Apie žaidimo prieš varžovų aukštaūgius stilius: „Mes sakėme skirtingai. Vienas dalykas yra Žygimantas Skučas. Jis toks judrus, gali atšokti, mesti – vienas žaidimo stilius. Kada yra kitas (Petrukonis), kai galima bandyti prieš jį agresyviau prasiveržti, jis yra lėtesnis. Kai kas veikė, kai kas neveikė, o antroje pusėje neveikė. Nesureagavo žaidėjai, kur kada pasikeičia žmonės.“

Apie trumpą atsarginių žaidėjų suolelį: „Paklausėt – dabar ir galvoju, gali būti susiję. Kristupas žaidžia beveik visas rungtynes, nėra pas žmogų šviežios energijos ir fizinių jėgų. Pas jį daugiausia kamuolys, tai vienas netikslus sprendimas ar pavėluotas perdavimas duoda varžovams šansą. Čia gali būti tiesiogiai susiję. Trūko jėgų. Karolis nesportavo visą savaitę, Arminas nesportavo visą savaitę. Nenoriu guostis, nenoriu sakyti. Išbandymus duoda, vyrams reikia kautis. Esu labai pasigedęs kovingumo. O, kad bėdos yra, tai mes žinome. Mes neturime skųstis prieš žmones, gal kažkas pamatys, nepamatys. Aš nenoriu skųstis. Aš viduj galiu pateisinti, kodėl Karolis – Misteris trys taškai – taip nevykusiai žaidė. Jis nesportuoja. Nesportavo visą savaitę. Tas pats su Arminu. To kontakto arba šviežumo ir nebuvo.“