Naujienos

Paskelbę apie į "Šiaulius" grįžtantį trenerį A. Sireiką ir pasikeitusį trenerių štabą, pristatome pirmuosius komandos naujokus. “Šiaulių“ krepšinio komandos vadovai oficialiai sukirto rankomis su Arminu Urbučiu ir Tautvydu Kliučinyku. 

Krepšinio klubas „Šiauliai“ tarpsezonio darbus pradeda nuo trenerių štabo formavimo.  Prie komandos vairo stoja Šiaulių miesto garbės pilietis ir daug metų Šiaulių krepšiniui atidavęs Antanas Sireika, su kuriuo sudaryta ilgalaikė sutartis. Į "Šiaulių" komandą A. Sireika grįžta po penkerių metų pertraukos. Per šiuos metus treneris vadovavo Utenos "Juventus" ir Točigio "Brex" (Japonija) ekipoms.

"Šiauliai" pralaimėjo uostamiestyje 78:85, bet sezoną užbaigė itin skambia nata. Paskutinysis reguliariojo sezono mačas virto Martyno Echodo benefisu, - vidurio puolėjas pelnė 38 taškus ir surinko net 53 naudingumo balus.

"Šiaulių" įžaidėjas Donatas Sabeckis ne tik tapo LKL savaitės MVP, bet ir pateko į LKL istoriją. 24 metų 198 cm ūgio gynėjas per mačą su "Vytautu" padarė tai, ko nebuvo dar pavykę niekam.

Paskutines šį sezoną namuose "Šiaulių" krepšininkai baigė pralaimėjimu - po dramatiško mūšio 94:100 (20:26, 27:28, 24:29, 23:17) turėjo pripažinti "Vytauto" pranašumą.

Šiauliečiai kovėsi iš visų jėgų, bet LKL čempionai "Žalgirio" krepšininkai buvo akivaizdžiai stipresni - pralaimėta 71:93 (18:28, 13:27, 24:25, 16:13).